Ako zvládnuť problémy s kakaním u 2 mesačnej?

laurika2810
11. nov 2011

Mile mamicky mam 2 mesacnu dcerku ktora uz neni kojena pre stratu mlieka a je krmena nutrilonom comfort, a mame problemy s kakanim pokial jej nepomozem cvicenim a rurkou nevykaka sa sama mozete mi poradit co je lepsie a co pomoze??????dakujem

lenka0283
11. nov 2011

asi zmenit mliecko 🙂

hoogy
11. nov 2011

hmm zaujimave my sme mali comfort a nikdy sme toto nemali. ale zase cvicili sme kazdy den lebo nam to doktorka odporucali. pytala si sa doktorky co ti odporuca? mozno zmena mliecka alebo nejake probiotika.

mata222
11. nov 2011

preco mate comfort? my sme tiez boli od narodenia az doteraz 🙂 na obycajnom nutrilone.mali sme potvrdeny reflux, tak nam predpisali nutrilon ar, lenze potom mal take koliky ☹ , sice negrckal ale zase ho bolelo brusko, tak sme presli na klasicky nutrilon a zahustovali nutritonom a uz bolo v pohode..ono mozno jej nieco nepasuje z toho mliecka, prip.nam pomohol na koliky len infacol..

gemini2
11. nov 2011

tiez si myslim ze zmena mliecka pomoze 🙂

seminkads
11. nov 2011

riedis ho presne podla navodu? myslim tym ze ci nedavas viac odmeriek? skus pri kazdom prebalovani pocvicit s nozickami, pripadne sa opytaj pediatricky a ak bude treba zmen UM, mozno jej len nesadol druh, znacka...

elledriver
11. nov 2011

Aj my mame comfort - ale on praveze zmakcuje stolicu, nam vyriesil problem s kakanim. A ako dlho ho davas? Moze trvat aj 2 tyzdne, kym si dieta zvykne.. Ak je to uz dlhsie tak by som zmenila mliecko ako pisu baby, ale znacku celkovo, nemusi jej nutrilon robit dobre.

stanislavao
11. nov 2011

nemyslim si, ze problem s kakanim je spojeny s nutrilonom. nutrilon je jedno z najlepsich mliek a nemalo by sposobovat problem so stolicou. skuste sa poradit s pediatrom.

irsina83
11. nov 2011

urcite zmen mliecko, aj kamaratkyn maly mal problen s kakanim po tomto nutrilone a zmenila mu ho na hami mliecko a od vtedy je maly ok 😉

anjelicek26
11. nov 2011

Max kakal za pomoci rurky hadam 7 mesiacov, teda nie vzdy, ale hodne casto. A to bol kojeny. Neviem, skus zmenit mliecko, davaj pozor na davkovanie (nie viac odmeriek na mnozstvo vody, moze zapekat), ale dvojmesacne deti mavaju vseobecne problem s kakanim... nutrilon nezvykne zapekat. Skor beba, sunar.

ajca123
11. nov 2011

Skus mliecko France lait, je lepsie ako Nutrilon.

zuzana76
11. nov 2011

skus mu davat denne probiotika

p.j.jacky
11. nov 2011

nam na kakanie pomohli probiotika Biogaya 5kvapiek denne. 😉

mimibb
11. nov 2011

Moja mala je kojena a aj tak mala problemy s kakanim cca do 4. mesiaca ( kakala len za pomoci teplomeru) a potom jej to same preslo, ked sa zacala viac hybat aj crievka sa rozhybali... 🙂

anicka1981
11. nov 2011

aj my sme mali taky problem, a pomohli nam bio gaja, a to inac ako s teplomerom sa nevykal, a to mal 3 mesiace....a bol plne dojceny,,, skus, urcite pomozu/// 😉

katka3012
13. nov 2011

zmen mliecko,skus bio gaia a kup si v lekarni taku malu oranzovu hadicku,urcite pomoze

bbtina
13. nov 2011

Skus ist najskor na obycajny Nutrilon,lebo comfort toto vraj obcas robi,ja som kupila probiotika infant dophilus ale nakoniec sme u jedneho aj tak presli na Hipp a odvtedy kaka pekne kazdy den sam ukazkovu stolicu

nelicefo
13. nov 2011

zmen mlieko 😉

hajanka
13. nov 2011

Jednoznacne pro-bio-tika!!!!!!
netreba menit mliecko 😉

Materske mlieko obsahuje prirodzene lactobacily (probiotika) preto deticky kojene vacsinou nemavaju take problemy s kakanim. Umele mliecko na rozdiel od MM tieto lactobacily neobsahuje, preto mavaju deticky na UM problemy s kakanim. Treba ich preto doplnovat vo forme napr. kvapiek Biogaia. Pravidelne a dlhodobo 😉

aknel85
11. jan 2012

Ahojte babule! mám doma 4 mesačnu bambulku a tiež má problémy s kakaním 😢 . . . papáme nutrilon comfort dávame probiotiká infant dophilus a nemožeme sa vykakat len za pomoci rurky . . . aj na bruško dávame cvičíme a stále nás to trápi 😢 poradte nám čo by aspom trošku pomohlo!