Alergia na mliečnu bielkovinu. Aké produkty su k dispozícii?

nikolajka2
11. jan 2014

ahojte

rada by som Vas poprosila o radu pri alergii na mliecnu bielkovinu. Ake nahrady mozem pouzivat namiesto masla ,mlieka , chleba (kazdy vraj obsahuje mliecny tuk) a kde ich dostat? Viete poradit?
Niekde som sa dozvedela , ze Flora light sa da pouzit, ale nie som si ista na zaklade popisu na krabicke. Dakujem Nikola.

jonas17
11. jan 2014

my už viac ako polroka nejeme žiadne mliečne produkty..mlieko do pudingu, koláča , smotanu do varenia dávam ovsenú, ryžovú...dostať v každom bio obchode, DM drogérií. a žiadne margaríny nejeme, sú zdraviu škodlivé, na chleba pomazanky, za studena lisované oleje, zelenina...chlieb si pečieme , aj žemle, rožky, sendvič...ked náhodou idem kúpiť niečo, tak si prečítam, čo obsahuje..inak všetko vyrábam doma, tak viem, čo do toho dám...

ishani
11. jan 2014

MY sme tym tiez presli, chleba by som sa nebala, lebo ak maj ma mliecny tuk, tak tam su len stopy bielkovin. V kazdom pripade, chlieb som do eliminacnej diety nezaradila a aj tak sme sa zbavili hnaciek. Mlieko, smotany, jogurty som vyradila a nemala som potreby to niecim nahradzat. Na chlebik som natierala nieco ako Floru - stuzeny rastlinny tuk, cosi, co mi chutiloa malo to v sebe este olivovy ci repkovy olej. Uz neviem presne, ale na krabicke to je, dokonca je teraz uz na niektorych napisane, ze pre veganov. Tak to ber.

nikolajka2
autor
11. jan 2014

@jonas17 - Jonas, dakujem velmi pekne. Chlieb som zacala aj ja skumat a zacinam piect. Vies nejaky dobry recept? Elektricku pekaren nemam ;(

jonas17
12. jan 2014

@nikolajka2 ja pečiem jednoducho: 350ml vody
lyžička soli
550g múky ( viac bielej špaldovej, zbytok celozrnná špaldová)
6-8g droždie a semená, aké mám, nasypem od oka...

domin85
12. jan 2014

@nikolajka2 elektricku pekaren ti netreba- ja peciem chlebik v rure v janskom skle a je perfektny (recept nemam, kupujem zmes na chlieb). A mlieko nahradis hocakym rastlinnym- nam doma chuti kokosove, davam aj do omaciek aj do cesta ked peciem a nik si nestazuje 🙂

jaya47
12. jan 2014

@nikolajka2 mliecneho tuku v chlebe sa neboj, tam budu maximalne stopy bielkovin, ak vobec nejake.
Ja som sa od masla jednoducho odnaucila, nepouzivam nic na namazanie chleba (niektori ludia pouzivaju olivovy olej). Ak sa nebojis mliecneho tuku, tak si mozes kupit ghee, co je cisty mliecny tuk - bez laktozy a bielkovin. Ale podla mna tam su stopy, tak to by som neradila na zaciatok diety.
Vyrobky si mozes pozriet napr tu: http://www.slnecnica.sk/bio-internetovy-obchod/...
Nie su tam len mlieka, ale aj nahrady smotany a smotany na slahanie (velmi rada pouzivam kokosovu smotanu na slahanie).

nikolajka2
autor
12. jan 2014

@jonas17 - Dakujeeeeem

erickatt
12. jan 2014

Mlieko minus L alebo aj rajo aj tamilk maju. A maslo minus L. Aj jogurty su