Bábätko má hrčku v zadu na hlave

amalka1991
18. aug 2018

Ahojte. Dcerka ma akoby pohyblivu uzlinu ci hrcku tam kde ukazujem. Za uchom vzadu ako je krk...pojdeme to ukazat utorok pediatrovi ale teraz samozrejme hororove scenare mam v hlave....nemate skusenost? Na druhej strane nema nic...dakujem za skusenosti.

lindusss2016
18. aug 2018

@amalka1991 hororove scenare z hlavy vymaz, detom sa bezne objavuju kadejake uzlinky, ale samozrejme to konzultuj s dr. Zatial som ta len chcela ukludnit, ze s najvacsou pravdepodobnostou to nebude znamenat nic

amalka1991
autor
18. aug 2018

@lindusss2016 vdaka ti☺☺

katkov
18. aug 2018

@amalka1991 Aj moj maly to mal, na obidvoch stranach. Dr. povedala, ze je to uplne normalne. Babatka maju malo podkozneho tuku, tak hned im kazdu uzlinku vidiet. Tiez som sa bala, ze co to ma.

katkov
18. aug 2018

@katkov Ale ukazat to v poradni samozrejme mozes, pre istotu.

vsicka036
18. aug 2018

Aj náš starší to mal a bola to uzlinka, tiež som išla s panikou k dr. :D

mirabelalka
18. aug 2018

Aj môj mladší to mal keď bol malý, presne neviem, asi okolo 1roku, na oboch stranách a doktorka, že to nič nie je, nikde nás neposlala, len že to mám sledovať, ak by to bolo väčšie ako fazuľa tak mám znova prísť. Nakoniec sa to po čase stratilo samé. Teraz mám 8 mesačnú dcérku a má to tiež na oboch stranách, také Gulicky pohyblivé pod kožou, teraz sa jej to na jednej strane zväčšilo a doktorka na poradni to ani nehmatala, že to Detičky mávajú.
Tak len dúfam, že sa to tiež časom samé stratí. Toľko moja skúsenosť.

amalka1991
autor
18. aug 2018

Moc vam dakujem. Pre isotu ukazem ale ukludnili ste ma do pondelka

tova
18. aug 2018

ano mali, pri prvej hrcke som panikarila a isla k dr. Vraj bezne, pri ostatnych som uz ani neisla k dr. same zmizli. Niktore sa drzali aj 2-3 mesiace.

jahodka11
18. aug 2018

Ja mam skusenost s 5 ročným...pod rebrom som mu nasla taku guličku, ani spat som nemohla a dr, ze to nic nie je....mam sledovať...ale ona naozaj zmizla....tak by som sa neobavala....ale urcite ukaz dr...pre tvoj klud 🙂

malinajahoda
20. aug 2018

@amalka1991 Ahoj, aj moja skoro 6-mesačná dcérka to má na oboch stranách hlavičky. Práve teraz som jej to prehmatavala.

landsmanka
20. aug 2018

@amalka1991 aj dospelým ľudom sa robia po tele hrčky, ktoré časom zmiznú a ukážu sa možno niekde inde. nemaj strach ale pre istotu ukázať pediatrovi, za to nič nedáš 🙂

lubik87
23. aug 2018

@amalka1991 aj moja malá má pomaly od narodenia neboj nič to nieje 🙂

selene12
1. sep 2019

Baby viem ze je tomu rok od tejto konverz. ale naozaj je to normálne? Tieto hrčky? Nepýtali ste si sono? Stačí keď vám Dr. Povie ze je to ok?

malinajahoda
3. sep 2019

@selene12 ja som to našej dr ani nevravela. Ani ma to nenapadlo. Veď malé bábo má ešte takú mäkkú hlavičku. 🤔

amalka1991
autor
4. sep 2019

@selene12 ja som sa iba spýtala. Už to aj zmizlo.

zuzimpek
26. okt 2020

@selene12 Ahoj veľmi by ma zaujímalo ako si dopadla s tou hrčkou čo mala dcérka. Moja má tiež od narodenia ale má ju tvrdú. Teraz má rok a pol a má pocit akoby viac vykýkla je taka viac špičatá. Nedávno sme boli na kontrole a lekár že to bude vážnejšie ak by sa to zväčšovalo a bolo väčšie ako 2cm

selene12
9. nov 2020

@zuzimpek synčeka mam.... A. Zmizlo to popravde... Ani neviem kedy ako.... Viem. Ze. To trvalo ale. Zmizlo....