Bbolesť na hrudníku štvorročnej dcérky

acverenkarova
28. júl 2014

Prosim vas moja 4 rocna dcera sa stazuje ze ju boli srdiecko.boli sme u kardiologa a vysledky ma v poriadku.dnes sme boli u dr pretoze mame teploty a vracacky a zasa sa stazovala ze ju boli srdiecko.ked sa jej dr spytala kde ju to boli ukazala na stred hrudnika.mate niekto podobnu skusenost?🙂

danielahamar
28. júl 2014

môj mal keď povedal, že ho boli srdiecko - hrudnik, tak mal vzdy zapal pluc - bez teplôt 😅 takže isto snimok a este tam môze byt, ze ma nieco vyhodene na chrbte a tlaci ju to na dychani - vola sa to srdcovka a ano, aj male deti majú vyhodene

tenerifka
28. júl 2014

@acverenkarova A ako dlho to trva? Moze to byt kludne zaludok, prip.vetry, hned by som nemyslela na najhorsie.....

cikyta
28. júl 2014

@acverenkarova pankreas, trávenie......mali sme to podobne.....podozrenie bolo na pankreas aj "vdaka" čerstvo prekonanej mononukleoze....no na sone sa to ukázalo ok. Aj ekg bolo ok. Vzápätí sa objavili mrle , ktore sme preliečili... Aj črievka boli na sone ok, len veeeelmi zaplynené a dalšia vec bola, že aj to tam mohlo tlačiť - tie plyny. ... tento stav trval zhruba pol roka (bolesť vlavo a v strede) a tiež mala 4 roky.

acverenkarova
autor
28. júl 2014

@danielahamar
@tenerifka
@cikyta dakujem zeny budem to sledovat,no myslím že nakoniec to bude asi žaludok....dúfam že sa namýlim ale budem si všetko písať kedy ako .... 🙂

katarinamarkova
28. júl 2014

@acverenkarova kludne to moze byt zaludkom, travenim asi najpravdepodobnejsie, ale aj chrbticou napr.

kachorratt
28. júl 2014

@acverenkarova ja som to mala pred nedávnom, aj vyšetreniach som bola, ako baby píšu, žalúdok, pažerák, užívala som lieky a dosť mi pomohol čaj od Teekane- na žalúdok a črevá- múže sa 3x denne pit a je vhodný od 3rokov, ani som neverila, že byliny majú takú okamžitú silu, ukľudňujúcu a banovala som, že som si ho skôr nekúpila, držím palce 😉