Bolesti bruška u synčeka

michaela_laura
30. mar 2024

Ahojte, sme na MM, synator - 2,5 tyzdna zacal asi pred tyzdnom plakavat resp. napinat sa, zlostit po jedle (boli ho brusko). Skusali sme biogaiu, colimed, coliprev, espumissan, pupik, cvicenie nozickami, rektalnu rurku (riedka stolica) - mozno cosi ciastocne pomohlo, ale... Určite nie dlhodobo. Nejde o vecerne koliky, ale celodenny zapas po jedle... On sa trapi a neviem ako mu ulavit... Manzel ma alergiu na mliecnu BK. Mohlo by sa to prejavit u syna uz takto skoro? Ja beriem probiotika, vysadila som mliecne vyrobky asi na 4-5 dni - jeho brusku sa vobec neulavilo. Nehovoriac o tom, ze aj ked je unaveny, je schopny sa kvoli brusko po 1-2 hodinovom uspavani o 20-30 minut zobudit (zo spanku)... Ide o bezny reflux/koliky/nedozretost systemu alebo mate niekto aj ine skusenosti? Co Vam pomohlo?
Vdaka.

michaela789
30. mar 2024

@michaela_laura nebude to skôr tým že sa ti ešte nerozbehlo mlieko? Alebo tečie prirýchlo? Ja mám dve odkojené deti a ak sa pajedili pri jedle tak to bolo zlým tokom mlieka.

michaela_laura
autor
30. mar 2024

@michaela789 pijeme z flasky antikolikovej s pomalym prietokom 🤷‍♀️😇spapat, spapa - niekedy viac, niekedy menej, problem ma az potom...

danielockazihlavka
31. mar 2024

Biogaia dokáže práve tieto problémy znásobiť.

karinss
31. mar 2024

@michaela_laura to musíš len vydržať môj plakal 4 mesiace od rána do večera... skúšali sme všetko čo sa dalo nič nepomohlo... doktorka mi povedala že musim len vydržať a neurobila s tym zboha nič... tak dúfam že to nebude tvoj problém a tieto problémy vám prejdu čím skôr lebo je to brutálne psychicky náročné...