Bradavice na genitáliach 22 mesačnej dcérky

dadulkabn
15. júl 2015

Ahojte mam 22 mesacnu dcerku ktorej sa pred pol rokom objavila bradavica na genitalii. Od marca sme zacali liecbu u koznej kozna nam to vypalila a z jednej vznikli 2 potom prislo dalsie a dalsie vypalovanie a dnes mame tych bradavic okolo 14 a zvecsuju sa. Bola som s tym aj u mojho gynekologa on to zbadal a povedal ze to musi ist von a na histologiu ..no v nemocnici na gynekologii mi ten zakrok odmietli spravit... Uz neviem ako mam dalej pokracovat ci mam stale chodit na tie vypalovania ked to nepomaha..poradte nieco prosim

25daniela
15. júl 2015

Viem, ze bradavice sa daju pekne vyliecit homeopatiou. Urcite by som isla za neakym dobrym homeopatom..
Vypalovanie je trapenie, bolestive, otrasne... Bradavice su virusoveho povodu a to homeopatia vie velmi pekne vyriesit.

koniarova
15. júl 2015

@dadulkabn Nájdi iného lekára a vypočuj si iný názor.

dadulkabn
autor
15. júl 2015

A tymi homeopatikami tie bradavice zmiznu ? Aj ked su take velke

koniarova
15. júl 2015

@dadulkabn Ja by som sa teba na homeopatiu vôbec nespoliehala. Ale to záleží na tebe.

25daniela
15. júl 2015

Ano, ked je dobry homeopat, nastaci liecbu tak, ze to telo odhali a vysporiada sa s tymi bradavicami same.

dadulkabn
autor
15. júl 2015

Len mala mi ide v septembri do skolky a neviem ci mi ju zoberu ked to zbadaju a budu ju prebalovat

koniarova
15. júl 2015

@25daniela A ako? Samé odpadnú, či sa zmenšia až nakoniec zmiznú?

dadulkabn
autor
15. júl 2015

A timi homeopatikami to bude asi dlhsia liecba

25daniela
15. júl 2015

Ako, su tu neake naklady, ktore urcite stoja za to, vyskusat to, vypalovanie je brutal. Neviem, nikdy sme taky problem nemali, ale ak by ano, ja by som to riesila takto. Vypalovat nema zmysel, vidis sama, ze sa to zhorsuje.

25daniela
15. júl 2015

@koniarova myslim, ze sa zmensia az sa stratia. Je to virus. Imunita ho musi iba odhalit a to pomozu prave homeopatika. Aspon sa mi zda, ze to tak funguje.

dadulkabn
autor
15. júl 2015

@koniarova my sme boli uz u jednej koznej od nej sme odisli isli druhej potom gynekolog a uz neviem komu ist

zuzka1008
15. júl 2015

Ked do takejto bradavice ,,rype,, kož.lekar Mam totiz velmi zle skus. Z jednou pani lekarkou z Ba. Tak sa to bude stale mnozit, vl.skusenost 😒 , najdi si ineho odbornika

koniarova
15. júl 2015

@dadulkabn Tak choď tretej kožnej. Hľadaj, googli tú najlepšiu u Vás.

dadulkabn
autor
15. júl 2015

Tak musim vyhladat dalsieho kozneho ... ja mam pribuznu sestricku a ta sa radila s primarkou a ta to chce liecit antibiotika ani to neviem ci je spravne

simsalabim
15. júl 2015

@dadulkabn moju mladsiu dceru koli jednej dost bolestivej bradavici - na chodidle - poslala dr. na imunologiu, ze tam predpisu lieky, co virus znicia (mali sme za sebou niekolko neuspesnych vypalovani). Este pred tym som ale kontaktovala jednu homeoptaicku, ktora pred rokmi pomohla mne a odporucila nejaky liek - meno si uz nespominam. Do tyzdna bola bradavica prec.

dadulkabn
autor
15. júl 2015

@simsalabim nam kozna dala len betadin aby som jej tie bradavice potiera? la s tym ... A ya bradavica sa odlupla