Červené pupence a opuch očí

livocka21
23. mar 2014

Ahojte.moj syncek bude mat coskoro polrocka, tak okrem dojcenia zacina papat aj ine "speciality" . so zleninou,ani s ovocim sme zatial nemali problem.chuti mu mrkvicka, spenatik, brokolica aj jablcka a jahody...problem sa objavil pri mliecno-obilnej kasi Hami, ktora s rozraba s vodou.mne sa zdala celkom chutna, no maly zacal pri prvych lyzickach vracat, okolo ustociek sa mu objavili cervene pupence a opuchli mu ocka...po par hodinach to vsetko zmizlo, no uz som sa takmer videla na pohotovosti...mate podobnu skusenost?myslite,ze to bola alergicka reakcia alebo co?dakujem

ichbinich
24. mar 2014

@livocka21:
To vyzera na alergicku reakciu. Ak ti ta kasa chuti, zjedz ju ty, ale syncekovi ju uz nedavaj.
S prikrmami sa nemusi tak ponahlat, ostan radsej pri zelenine a ovoci, pripadne ak chces kasu, tak si kup instantne vlocky, maju z roznych obilnin, a zamiesaj ich do tvojho mliecka, alebo mozes tym zahustit zeleninu a ovocie. Ze napriklad spravis ovocne pyre a pridas tam tie vlocky.
Ak ti takto reaguje, zapis si to, ze co jedol, odloz si zlozenie tej kase. Ak by reagoval este niekedy podobne, aby si to vedela porovnat, ze na co tak reagoval. A potom sa budes tomu vyhybat, ked budes vediet, comu, bude to jednoduchsie 😉

livocka21
autor
24. mar 2014

@ichbinich dakujem...ja som len chcela aby mal pestrejsiu stravu...hmm tak si ju zjem sama 🙂 ...dakujem za cenne rady 🙂