Čo si myslíte o tomto znamienku?

fabiovakatarina
5. júl 2020

Ahojte. Nedávno som mojej dcérke našla na krku toto znamienko. Vyzerá nejak čudne, je ako keby ohraničené no že vraj si nepamätá že by si ho nejak zaškrábla a tvrdí že ho tam už má dlhše. Tvar nemení. Preto sa vás chcem spýtať čo si o tomto znamienku myslíte.

zuzkaz91
5. júl 2020

@fabiovakatarina určite čím skôr na kožné...

0silvia0
5. júl 2020

@fabiovakatarina je trocha cudne...

janci05
5. júl 2020

Mne také vyberali a nie jedno ale viac. Detská ťa pošle s dcérou na kožne. Ja som bola v Martine, tam mi ich dali von.

fabiovakatarina
autor
5. júl 2020

Zatiaľ sa znamienko nemení, nesvrbí. Tak ak by sa niečo takéto začalo diať, pôjdem na kožné. Zatiaľ to necháme tak. Aj tak máme termín až na september a do septembra budeme znamienko sledovať.

macekovam
5. júl 2020

@fabiovakatarina ja by som ho teraz v lete prelepovala...

luccija
5. júl 2020

@fabiovakatarina raz ročne treba chodiť na preventivku ku koznej aj s deťmi.Je to znamienko atypické, ale môže to byť len taký typ

lindusss2016
5. júl 2020

@fabiovakatarina nerozumiem, preco s tym chces cakat do septembra. To znamienko je podla mna cudne, isla by som ho dat skontrolovat okamzite, ved ked bude v pohode, dr vam aj tak len nakaze sledovat. Ak sa jej nebude zdat, tak ho vyberie a posle na histologiu, ale preco s tym cakat? 🤔

ndrag
6. júl 2020

Asymetricke, nepravidelne ohranicene, viac farieb. To su uz 3 z 5tich znakov melanomu. Ja by som necakala do septembra.

monika2012
23. sep 2020

@fabiovakatarina Ako ste dopadli s tým znamienkom?

katkabg
23. sep 2020

Aj ja mam taketo na bruchu...a povedali mj preto ze som pribrala a koza sa roztiahla