Čo znamená biela stolica?

doska
9. júl 2014

baby surne, potrebujem zistit co moze znamenat biela stolica taka s takymi bielymi hrudkami cudnej nie kasovitej konzistencie taka ako keby sa natahovala, ako keby hlieny alebo co, ma 5mesiacov dnes som neprikrmovala vcera dostal trosku zeleninovej polievky ....inak papal aj pil ako obycajne len uz asi 3krat kakal..je dojceny...dakujem

teruskaa
9. júl 2014

ked je siva az biela, je problem s pecenou zvycajne, no u tak maleho babatka neviem povedat.... asi by som isla k Dr., pre istotu, aby skontroloval brusko.

niki101988
10. júl 2014

Smer lekár, acholická stolica tak sa volá taká biela ako popisuješ.

januliku
10. júl 2014

Dcérka mala hlieny v stolici, keď mala zatekajúce soplíky. Raz mala už aj čisto bielu stolicu (ale normálnej konzistencie) po prekonaní črevnej virózy, značilo to zle strávené tuky v jedle, ale bolo to len pri jednom kakaní. Nám pomohli probiotiká. Najlepšie vám poradí lekár.

katti77
10. júl 2014

išla by som doktorovi, biela stolica znamená niečo vážnejšie, to mi povedala doktorka

alami
10. júl 2014

môj syn mal úplne bielu stolicu keď pil sójové mlieko vo väčšom množstve. Tak mi len tak napadá, či ho nepiješ ty? inak to môže byť niečo s pečeňou, či žlčníkom. Určite choď s ním ku lekárke.