Detská liečebňa Biela skala

katerine9
2. júl 2013

dobry den, chem sa maminky spytat aki mate nazor, ci skusenost s detskou liecebnou ,, biela skala?,,

jana5869
16. júl 2013

dobrý deň...má ten istý problém....idete tam na liečenie? Jana

musa7
7. aug 2013

Ahojte,nam tiez lekarka hovorila o Bielej skale. Nepoznam nikoho,kto tam bol. Na nete je o nich malo info.Rozhodujeme sa aj o Lucivnej....tak neviem.

dada1976
8. jan 2014

@musa7 ahoj prosim nejako mi sa hodil tvoj prispevok,ked som tadala na nete Liecebna Biela skala🙂Prosim chcela som sa opytat,ci si tam bila a ked ano ako si bola spokojna,resp.ci niekoho poznas.dakujem ta nazor.Hladam pre moje deti nejake liecenie..dakujem.dada

dada1976
8. jan 2014

@dada1976 prepac za chyby,pisem z telefonu,a ma malu klavesnicu:D

musa7
1. feb 2014

@dada1976 ahoj,neboli sme,ani som sa nic o Bielej skale nedozvedela...Boli sme v Lucivnej a bolo super.Odporucam.ahoj

mata128
1. feb 2014

@dada1976 Biela skala je kuuuusticek od nas,asi 6km,kamosky tam uz mali deti a boli max.spokojne

hrkalka007
4. mar 2014

Dobrý deň.Môj syn v Bielej skale bol a boli sme veľmi spokojní a asi tam pôjde aj tento rok.Odporúčam!!!! 🙂

adrianna23
13. mar 2014

dobrý deň, my tam máme nastúpiť s dcérkou v máji, ja teda ako doprovod..čítala som z príspevkov, že boli maminy maximálne spokojné, preto sa už nevieme dočkať. V prvom rade sa tešíme, že tam zhodíme pár kíl, kedže dcérku mám obéznu, nie kôli strave, ale kôli zdravotnej-hormonálnej poruche..Bola by som veeeľmi rada, keby sa ozvali nejaké maminy, čo tam plánujú pobyt priamo s dieťatkom..bolo by to supiš-pupiš 😎

maata12
27. máj 2014

Aj môj syn tam nastupuje 4.7. tak snáď bude spokojný. Nič-moc som na nete nenašla, ale naša endokrinologička nám to moc odporúčala 😉

hrkalka007
13. jún 2014

@musa7 Dobrý deň.Máme dobré skúsenosti s Bielou Skalou a syn tam pôjde znova.Bol tam ako 5 ročný a v pohode. 🙂

adrianna23
2. júl 2014

Dobrý večer mamičky, takže skúsenosti z liečebne Biela skala boli takéto: je to krásna príroda, deti sú často vonku, vždy ich majú pod dohľadom buď vychovávateľky alebo sestričky..každý škrabanec, či odrenina sa hlási, je to perfektne zorganizované. Ja som tam bola ako doprovod s dcérkou 7r., nakoľko je ľahko mentálne postihnutá. Boli sme tam zhodiť pár kíl, no zhodili sme len jedno, pripisujem to strave, nakoľko pohybu bolo až až, ale strava taká klasická domáca, večer aj kysnutý koláč...ale zase deti všetko zjedli, takže to bolo prvoradé. Pani kuchárky ochotné, doniesla som si kávu, tak každé ráno som ju mala pripravenú na ranajkách. Skôr by som bola za diétnejšiu stravu, hlavne večer nejaký ľahký zeleninový šalát. Program bol v celku pestrý, zažili sme jedno divadelné predstavenie, výlet na hrad Červený kameň-pešo, boli Hasiči, policajti. Trochu čo mi vadilo bolo, že každý večer deti aj tri hodiny pozerali TV, tie menšie zaspávali na dekách, bolo aj pol desiatej, keď šli spať. Ja som tú moju 7 ročnú brávala pred deviatou spred TV, čo doma už o 20-tej bežne zaspáva. Veľmi milá pani riaditeľka, ochotná, ľudská. Sestričky milé, ochotné pomôcť deťom s každým problémom. Pre mamičky je pobyt trochu stereotypný, ja som si napr.chodila zabehať aj mimo areál, veľa som lúštila krížoviek a tak. Kľudne mi napíšte, ak Vás viac zaujíma 🙂 🙂 🙂

kikushka2386
3. júl 2014

My sme tiez spokojny.dcerka sa vratila pred cca mesiac a pol dozadu domov.uz jej bolo naozaj dlho 3 tyzdne.celkovo ma prekvapilo stravovanie.fakt domaca kuchyna a sledovanie tv.nebola som pri nej takze nemozem povedat kolko tam sedeli.a teda kontakt.nie vzdy sa tam dalo dovolat vzdy obsadene a vyhradene par minutiek(to chapem ze by stihli vsetci volat.co mi spominala boli na Cervenom kameni pesi,rozne aktivity v areali.pacilo sa jej tam velmi.

maata12
17. júl 2014

@kikushka2386 Ahoj, prosím Ťa, 12 ročný syn mi odchádza do ozdravovne v pondelok. Mobily sú teda fakt zakázané, ako je to v pokynoch? Náš ešte nebol ani v tábore, tak sa trochu obávam... To volanie večer vyhradené pre rodičov si viem predstaviť, že každý sa snaží dovolať a linka nonstop obsadená ☹ . Dúfam, že sa mu bude tiež páčiť, teda hlavne ja to budem určite horšie prežívať 😉

kikushka2386
17. júl 2014

@maata12 ahoj.jasne su zakazane a vooobec tam nieje signal.takze bol by mu zbytocny.volanie je fakt hrozne najlepsie volat po 8 vtedysom sa ako tak dovolala.maximalne 5 minut potom uz musia zlozit.nasa ked sme ju tam zaniesli ona v pohodke a ja ze nebudem plakat.....no jak male decko 😀 posledne dni ked sme spolu telefonovali uz do telefonu plakala ze chce ist domov.ale tak nejak prezili bola tam na jar teraz tam maju vonku velky bazen tak maju vyhodu 🙂

maata12
17. júl 2014

@kikushka2386 Ďakujem, tak to bude musieť nejako prežiť... Veď mu hovorím, že to bude mať ako troška dlhší tábor 🙂 A keď mu pribalím tablet, nebudú sa hnevať? Puberťák bude mať absťáky, ak bude musieť byť bez mobilu a tabletu. Aj keď na druhej strane by to možno aj prospelo... 😒

kikushka2386
17. júl 2014

@maata12 myslim ze mi nasa spominala ze mali aj tablety tusim aj notbooky ale stym ze internet tam nepojde.fakt signal ziadny.da sa cez den volat dr a popytat sa na dieta ale ja som nevolala.vsetko mi povedala vcecer do telefonu co robili potom aj ochorela trosku teplotu mala tak vsetko mam v sprave

maata12
17. júl 2014

@kikushka2386 Ďakujem Ti pekne za informácie, ideme pomaly baliť 😉

kikushka2386
17. júl 2014

@maata12 este som chcela ze notbooky mali kvoli hram mobily takisto 🙂nieje zac hlavne nech vam to rychlo ubehne 🙂

katka.24
6. sep 2014

@adrianna23 ahoj chcem sa opýtať,čitam že ste boli na liečeni s dcerkou v bielej skale,lekárka nám to tiež odporúčila,mala ma 4 roky a ma nábeh na obezitu alebo podla lekárky asi už aj je.Nechcela by som ju tam pustit samu ale dom mam ďalšiu malu 1a pol ročnú.Nevieš či by som ju tam mohla zobrať so sebou.A ako sa ti tam páčilo,pomohlo to dcerke.Mohla by si mi prosím napísať o tom niečo,ako to prebiehalo a kde si spávala ty a kde dcerka.Dik moc

adrianna23
17. dec 2014

Ahoj Katka, odpisala som ti cez postu,no ako ste sa mali? Zvladali ste to? Isla si s oboma detmi?

janula2511
8. júl 2015

@adrianna23 ahoj na kolko vas to vyslo?

adrianna23
10. júl 2015

@janula2511 cca 300 eur? Tak nejako

matusam
16. aug 2015

@adrianna23 Dobry vecer, rada by som sa spytala kde presne je ta liecebna. Idem tam vyzdvihnut neterku z tabora a neviem to nejak najst. Je to priamo v Castej alebo niekde mimo? Viete mi prosim popisat cestu? Budem Vam velmi vdacna. Vopred dakujem. Mata

adrianna23
17. aug 2015

@matusam dobry den, momentalne som v kupeloch s dcerkou, skuste pozriet cez net na google maps a zadajte si trasu od kial idete do Biela skala..je to kusok za Castou cez horu..a nie je tam signal

matusam
17. aug 2015

@adrianna23 Dobry den, dakujem, skusila som to a nejak mi to nenaslo. Nevadi, viem, ze to ma byt niekde okolo Castej, tak ked tak sa popytam. Dakujem za pomoc 🙂

samkom
10. jan 2016

@adrianna23
@adrianna23 dobrý deň bola by ste taká dobrá a napísala by ste mi tel číslo a ak by som rada by som vám zavolal kvoli informácie o bielej skale chcem dám dať 8 ročného syna v lete ďakujem krajcovicova

janula2511
13. jan 2016

@adrianna23 ahoj a izbu ste maly aku?je tam na vyber izieb?a kolko ste platili ak sa smiem spytat.na 3 tyzdne je to?

adrianna23
13. jan 2016

Ano tri tyzdne trva pobyt, izbu Vam pridelia nejaku spolu s dietatom. Na vyber nie. Platili sme spolu okolo 330 eur tusim.

janula2511
14. jan 2016

@adrianna23 a na jakej urovni su tie izby a cela ta budova okolie?nejake ihriska.

adrianna23
14. jan 2016

@janula2511 izby celkom ok, ako v ubytovni, ale cosi lepsie. Ihrisko jedno tam je sa mi zda, okolie pekne, preliezky, bazen v lete, trampolina, stolny tenis, no vy sa tam budete asi nudit, tak si zoberte vela krizoviek a knih..dieťa mimo areal nesmie ist s vami, jedine ked idu vsetci na prechadzku tak chodievajte aj vy s druzinarkami, nech mate zmenu..ale signal ziadny..zato oddych 100% 🙂