Dobrý inhalátor

antonia15
29. okt 2022

Ahojte. Vie mi niekto poradiť konkrétny typ inhalátora plus čo k tomu treba dokúpiť? Syn často máva zápal priedušiek, bronchitídu plus má alergiu na roztoče. Máte niekto skúsenosť, že to pomáha na takéto choroby? Pomáha to aj ako prevencia alebo len pri liečbe?
Ďakujem za rady a skúsenosti🙂

marickaaaa
29. okt 2022

@antonia15 ja mam Omiron a maximálne spokojná. Nekupujem ziadne kvapky ani sirupy. Inhalujeme vincentku a ked je zapal aj ambrobene

tinkavvv
29. okt 2022

@antonia15 na dva typy omron su momentalne zlavove kody.
My mame inu znacu, ale dcera mi to netolerovala. Nejak sa toho bala a nechcela to mat na ustach.

kacena4
29. okt 2022

inhalator je dobry najma pri nadche, zatekani hlienov na vykasliavanie ked das ambrobene, vincentka ako prevencia. popr. pri zuzenych dychacich cestach inhalovat ventolin

antonia15
autor
29. okt 2022

@marickaaaa a ktorý presne prosím vás?

antonia15
autor
29. okt 2022

@marickaaaa inhalujete aj preventívne či až pri chorobe?

riskoh
29. okt 2022

Môj syn máva časté laryngitidy,bez inhalatora si už liečbu nedokážem predstaviť,používame počas choroby ,ale viem,že niektorí používajú aj preventívne,máme omron

marickaaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marickaaaa
30. okt 2022

@antonia15 mame omron detsky taky modrý mačička ci co to je. Ale používame aj my dospelaci. Ako náhle pocujem ze ma niekto nádchu alebo zákasle hned spúšťam inhalator a prejde im to aj bez sirupov

marickaaaa
30. okt 2022

@antonia15 presne tento. A neľutujem, ze som ho kupila. Kedze u nas sa kvapky a sirupy uz nekupujem. Jedine vincentka a ambrobene nakvapkam, ale to som asi len dva krat odkedy ho mame

antonia15
autor
30. okt 2022

@riskoh
@riskoh prosím vás aký konkrétny od Omron máte? Ďakujem

antonia15
autor
30. okt 2022

@marickaaaa to je super, tak aspoň viem že inhalator bude dobrá voľba pre nás 🙂

antonia15
autor
30. okt 2022

@marickaaaa ďakujem pekne, idem pozrieť 🙂

riskoh
30. okt 2022
slavaf
30. okt 2022

@antonia15 Áno, aj preventívne Vincentku, keďže dcéra máva časté laryngitídy. A nielen deti, aj my dospelí, keď máme problémy s dutinami. A máme Omron.

antonia15
autor
30. okt 2022

@riskoh presne tento mám vyhliadnutý...ďakujem krásne 🙂

tinkavvv
30. okt 2022

@antonia15 mozno pomoze

mimka795
30. okt 2022

Na stranke pilulka.sk sa da dat 10% zlava a doprava zadarmo ak si stiahnete kod z lidl aplikacie

antonia15
autor
31. okt 2022

@tinkavvv ďakujem krásne, už som to odtiaľ aj objednala s tým kodikom...ďakujem, lebo som to už mala v košíku na alze, ale na celiamede je už novší model + 3ročná záruka 🙂 krásny deň prajem