Fistula u 9 mes dieťata

lenbarca
3. aug 2018

Ahoj, mám niekdo podobne problémy ako my ? Malému sa pri konečníku urobila Hrčka ktorá vyhnisala von podľa sona, záver Perianalny absces s fistulou. Idu nás operovať. Ako prebieha hojenie, vracia sa to? Ak ma niekdo podobne skúsenosti napíšte budem rada. Nepodarilo sa mi nič nájsť.

veronika_pas89
6. aug 2019

@lenbarca Ahoj, prosim ta ako vam dopadla ta operacia? Maly ma presne to iste a o 3 tyzdne nas tiez caka operacia. Hojilo sa to dobre potom? Dufam ze vam to pomohlo a uz sa to nevracalo. Dakujem za info.

marika987
12. dec 2022

@veronika_pas89 Dobrý den chcem sa spýtať ako vam to dopadlo dnes to našli aj mojej dcerke na pišule mame ist do tn do nemocnice a neviem co od toho čakať museli ste byť aj v nemocnici?

patriciatir
13. aug 2023

@veronika_pas89 Dobrý deň, čaká nás to isté. Mám 3 mesačného synčeka. Sme tiež z BB. Proaím mohli by sme sa nejako skontaktovať ? Všade hľadam informácie ale je toho málo na internete.
@veronika_pas89

patriciatir
13. aug 2023

@lenbarca Dobrý deň, máme rovnaky problém, ako dopadla operácia? Vrátilo sa to synčekovi ?

michal0000
17. aug 2023

@lenbarca zdravím píšem ako ste stým dopady ako to dlho u vás trvalo mame rovnaký problém ďakujem krásne za odpoveď