Genetické vyšetrenie dvojročného

beaas
3. nov 2021

Ahojte,viete mi popísať,ako prebieha genetické vyšetrenie u 2rocneho dieťaťa s podozrením na určite ochorenie? Poslali nás do Ba na Americké námestie.
Ďakujem za každú info,radu...

e1i
3. nov 2021

@beaas odber krvi, mozno od vas info o ochoreniach v rodine

benculka
3. nov 2021

@beaas Prezrú synčeka, všetky ochorenia v rodine budú chcieť vedieť a odber krvi. Aspoň u nás to takto prebiehalo.

simsalabim
4. nov 2021

@beaas podrobna rodinna anamneza, budu sa na vsetkych pytat. Opytaju sa na synove tazkosti a prejavy. Zoberu krv.

horalka1986
4. nov 2021

Na americke chodime uz vyse roka. Doktorka je uzasna, takze dobra volba. No, a vysetrenie. Popozerala si kazdy centimeter na malej, dala milion otazok a vzala sa krv na genetiku plus este nejake DNA. Na vysledky sme cakali cca pol roka.

alenamihal
4. nov 2021

zoberu krv a lekar rozhodne ake potrebuje testy...my sme mali panelove testy ,ktore trvali presne rok...zalezi od ochorenia...

beaas
autor
4. nov 2021

Ďakujem za info. Drobec po 2 týždňoch v nemocnici ma panický strach z doktorov... No snáď to nejak dáme.
A ako je tam s parkovaním?

horalka1986
4. nov 2021

@beaas biedne. My sme parkovali kusok od Blumentalu na platenom parkovisku. Akoze, miesto najdes, len si odsleduj tabule kde je ake parkovanie.

beaas
autor
4. nov 2021

@horalka1986 ja radšej zaplatím a mám istotu ako potom hľadať auto 😉. Vďaka za info

horalka1986
4. nov 2021

@beaas no, ved to. V starom meste sa neoplati parkovat mimo predpisov. A hlavne na americkom, kde si policajtom rovno pod nosom. 😂

horalka1986
4. nov 2021

@beaas jaj, inak, my kde sme parkovali, tak sme si normalne z tabulky poslali sms a zaplatili cez mobil. A kym sme prisli k autu, vsetci okolo nas mali papuce, len my nie. 😁

beaas
autor
4. nov 2021

@horalka1986 no na toto si veru dávam pozor... Teraz sa v Bratislave tak zle parkuje...Ale MHD nechcem ísť,neviem,ako to zvládneme s odbermi... A máme ísť ráno na ôsmu, takže bude to náročné vychystat starších,nájsť iný odvoz do školy,aby sme my stihli...

beaas
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beaas
autor
4. nov 2021

@horalka1986 ešte mi našli,musí byť drobec nalacno, či môže aspoň sa nakojit? Naša dr. nevedela

horalka1986
4. nov 2021

Nakojit mozes urcite. A pokiaľ si pamatam mala nemusela byt na lačno.