Hnačka po antibiotikách Zinnat u 15 mesačného.

maybe888
12. júl 2019

Synček dostal hnačku po antibiotikách-zinnat sirup. Môžem ho dojčiť,keď hnačkuje? Čo Vám pomohlo? Ja skúšam Smectu,ale nechce mi ju veľmi piť,ryžový odvar detto a probiotiká užíva odkedy mal ATB. Ďakujem za všetky reakcie

lubik87
12. júl 2019

@maybe888 aké dávaš probiotiká ?

lubik87
12. júl 2019

@lubik87 inak z týchto aj dcérka hnackovala nepomohlo nič nejak extra ale treba dať diétu vysadiť jogurt mlieko . Dávaj papať ryžu , piškóty , tyčinky , banán , mrkvu , zemiak

maybe888
autor
12. júl 2019

@lubik87 vdaka za odpoved....probiomaxík, poradili mi ich v lekárni Dr. max 🙂 ktoré sú dobré? kojiť môžem? to ma hlavne trápi, či moje mlieko môže

monymony1
12. júl 2019

@maybe888 dojcit urcie ano podla mna pokial to hned z neho nejde von.. pred dojcenim lyzicku odvaru ryzoveho a nakojit

lubik87
12. júl 2019

@maybe888 určite áno tvoje mliečko ale kravské nie ..a. Rátaj s tým že hnackovat bude ..moja na druhý deň ako nebrala ATB už kakala.normalne 🙂 probiomaxik sú fajn je to dr Max značka preto ti ich doporučili ...ešte ak chces tak skús nekadex kvapky tie sú aj s probiotikami takže dávaš len 5 kvapiek toho . Trošku bolo vidno zmenu ale žiadna sláva

lubik87
12. júl 2019

@maybe888 určite áno tvoje mliečko ale kravské nie ..a. Rátaj s tým že hnackovat bude ..moja na druhý deň ako nebrala ATB už kakala.normalne 🙂 probiomaxik sú fajn je to dr Max značka preto ti ich doporučili ...ešte ak chces tak skús nekadex kvapky tie sú aj s probiotikami takže dávaš len 5 kvapiek toho . Trošku bolo vidno zmenu ale žiadna sláva

lubik87
12. júl 2019

@maybe888 určite áno tvoje mliečko ale kravské nie ..a. Rátaj s tým že hnackovat bude ..moja na druhý deň ako nebrala ATB už kakala.normalne 🙂 probiomaxik sú fajn je to dr Max značka preto ti ich doporučili ...ešte ak chces tak skús nekadex kvapky tie sú aj s probiotikami takže dávaš len 5 kvapiek toho . Trošku bolo vidno zmenu ale žiadna sláva