Horúčka a bolesť hlavy

werciatko04
1. sep 2015

Ahojte maminy syn ma 3,3 mesiace uz vcera sa mi stazoval ze ho boli hlavka a nechcel ani papat tak som mu dala paralen od bolesti tak sa aj najedol ked vstal potom nic az vecer unaveny sam od seba zaspal po sediaci na gauci co je u nas nezvykle lebo je strasne hyperaktivny a nikdy mi nezaspal sam musi niekto lezat pri nom a na silu inak sam by si nelhol tak ze hned som vedela ze sa nieco deje .... prelozila som ho do posteli a trocha sa prebudil a povedal ze ho hlavka boli dala som mu teda paralen a spinkal az do rana ... rano znova a vpohode po obede ked sa zobudil tak mal horucku 38,8 ustupila po podani nurofenu aj sa napapal a zatial je vsetko ok pije dost aj v noci si pytal 1,5 vypine aj viac divne aj dycha aj v noci ustami nie nosom ako keby ho mal zapchaty a nadchu nema ... nechapem tomu a zajtra mame ist prvy den do skolky absolutne neviem co mam snim spravit ist k dr pockat este dat ho do skolky nedat samozrejme ze uvidim co bude vecer a do rana ... je vsak normalny ked mu zabere tabletka hra sa rozprava skor sa ,,blazni,, ako on proste . No neviem co poviefe je to zacinajuca viroza ?