Hrčky na krku 7 ročnej dcéry

luciaxy
22. sep 2014

Ahoj baby, dcera bude mat sedem a vsimla som si, ze vpredu na krku ma dve hrcky. Nie je to hned pod bradou alebo sankou, je to akokeby popri hrtane. Jedna na kazdej strane. Uplne ma to vystrasilo, mozu to byt uzliny? Normalne su obidve pohyblive. Ked si na tom mieste ohmatam seba, tak tiez tam mam nieco, ale nie je to take hmatne ako jej. Mohla by to byt aj mandla? Dakujem za odpovede.

emily76
22. sep 2014

@luciaxy moze to byt vselico.. a kedze od monitora pc vzdialeneho od vasho par km to tazko niekto zdiagostikuje.. moja rada znie.. chod zajtra k dr, nech ju pozrie. Naco ti budu mamicky pisat, co vsetko to moze byt, akurat ta to vystrasi.. alebo na druhej strane upokoji.. a ak by sa z toho nedajboze cosi zle vyklulo, ty ucicikana konikom budes cakat v klude a pokoji... ja ked som synovi nahmatala na krku hrcky, na druhy den som bola u lekara.. vykluli sa z toho iba zvacsene uzliny..

luciaxy
autor
22. sep 2014

@emily76 keby nebola skolacka, tak som u dr. uz dnes. Zajtra s nou idem samozrejme k dr. Len som z toho vystrasena, tak preto hladam pomoc na internete.

sirinka
22. sep 2014

@luciaxy moze to suvisiet so stitnou zlazou.

emily76
23. sep 2014

@luciaxy no ako ste dopadli?

luciaxy
autor
23. sep 2014

@emily76 Su to zvacsene uzliny. Dr. povedala, ze su O.K. Problem by bol, keby uzliny boli velke hrce a boleli by. Tak dufam, ze je to tak. Ale dost ma ukludnila. Dakujem za komenty.

lubif
23. sep 2014

Dobry vecer, mala uz dcerka ovcie kiahne? Mne sa tak zvacsili uzliny na krku asi 2 tyzdne pred vysypanim.

luciaxy
autor
23. sep 2014

To uz mame nastastie za sebou, ale vcera prisla zo skoly s teplotou, mame hnisavu anginu. Rok a pol bola bez antibiotik a teraz ked zacala skolu, tak ochorela.

emily76
24. sep 2014

@luciaxy rychle uzdravenie prajeme slecne

lubif
25. sep 2014

@luciaxy Skore uzdravenie 🙂

luciaxy
autor
25. sep 2014

Dakujeme.