Hylak pre 1,5 ročné dieťa

helenapx
4. júl 2016

Ahojte zienky, dcerka mala rano a vecer riedku ,vodnatu stolicu, silno zapachala, medzitym cely den nic, mozem jej dat Hylak?

janifer
4. júl 2016

Ja si myslim ze mozes, alebo Biogaia, Dophillus pre deti, pripadne sa opytaj v lekarni, da sa tam aj zatelefonovat ak mas nejaku, kde chodis casto. Nam Hylak pomohol od kvasiniek, ked mal syn 19mesiacov a otehotnela som druhy krat. Bol vtedy aj po ockovani, stale aom dojcila cize hormony extra... A chudak sa vyhadzal. Do druheho dna po podani Hylaku sa vysyp vyrazne zlepsil

borkavan
5. júl 2016

@helenapx počkaj ešte... a skôr bych dala Biogaju alebo ja dávam Smectu. Hylak nezabral ani mne, ja som to na sebe skúšala.

pribinak
5. júl 2016

Hylak je hnusný, skus radsej Dophilus alebo Smectu

helenapx
autor
5. júl 2016

Dakujem za rady, doma mam akurat BioLac Baby drops Generica su to kvapky probioticke, smectu nemam , stare lieky som vyhadzala- odovzdala v lekarni a novu zasobu som si neurobila. Tie kvapky jej davam.

luliu
5. júl 2016

@helenapx hylak je velmi ucinny, urcite pomoze. Obsahom pribiotik je urcite ucinnejsi ako BioGaia a pod. Nam pri tazkostiach stacili 1-2 davky

miroslava999
7. júl 2016

ahoj, my mame problemy, ze maly nam nechcel kakat. a odporucili mi Biogaiu. Predsa len, je to probiotikum, cize aby ti upravilo pracu criev. hylak sme mali predtym, a vobec nezaberal.s tym mame zle skusenosti. Ak chces, mozes si lieky objednat aj cez net. ja ked potrebujem aj viac toho, napr. nejake vitaminy, mozes pouzit toto: http://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/
odporucam.

janifer
7. júl 2016

Hylak je tiez probiotikum a obsahuje aj ine kmene ako Biogaia. Ak niekto cestuje na dovolenku napriklad do Kene, tak si berie Hylak aby sa neposr... Ak mala nasa rodila problemy po pokazenom syre a bryndzi, tak im na pohotovosti kazali Endiaron a Hylak.

helenapx
autor
12. júl 2016

Dakujem.