Infants dophilus

slamka555
14. apr 2018

Ahojte maminy mate skusenosti s tymito probiotikami ? Dvojmesacny syn ma koliky a vraj su dobre ale ja zatial len dojcim , este nedavam UM a toto je nejaky prasok co sa ma pridavat do mlieka a bojm sa ze ked mu ponuknem mlieko vo flaske odmietne prsnik:/

pribinak
14. apr 2018

@slamka555 my ich kupujeme, su super. Nedávaj UM, daj si probiotika s vodickou na lyžičku a daj mu to pred dojčením
Tieto probiotika nemusis davat do mlieka, moze byt voda, caj ci mlieko

slamka555
autor
14. apr 2018

@pribinak Hej ? Takze pomohli ? 🙂 Super. ano ja som nemala v plane do UM ich davat ale ze do svojho odstriekaneho z flasky 🙂 bojim sa ze z lyzicky mi to nespapa :/ ale skusim vsetko 🙂 ..;) vdaka za radu ;)

pribinak
14. apr 2018

@slamka555 vsak to z tej lyžičky mu vlejes do pusinky, on otvorí pusinku ked si ho budes prikladať k prsníku, len využiješ ten moment

slamka555
autor
14. apr 2018

@pribinak no viem viem ako to myslis ;) ale uz som mu aj cajik na lyzicke davala a uzmoli to vtych usteckach uprevraca a aj povypluva velakrat :/ . 🙂 tak snad to nejak zvladnem donho dostat 🙂 .

kika831
14. apr 2018

@slamka555 aj my sme ich pouzivali, ked mal maly koliky a problemy s kakanim. Boli sme spokojni. Mozem len odporucit

eririka
15. apr 2018

Na koliky pre bábatká je veľmi dobrá rektálna rúrka ! Makkučká, ohybná, a hlavne účinná 😉

slamka555
autor
16. apr 2018

@eririka tu sme skusali ale velmi nepomohlo :/ .. :( a vraj sa ani dlhodobo nemoze pouzivat '/ ale vdaka za radu ;)

slamka555
autor
16. apr 2018

Vdaka baby tak dnes ten infants kupime ;)