Je to šiesta choroba?

dzanak1
7. jún 2021

Dievčatá môže byt toto 6 choroba ... minuly stvrtok očkovanie MMR hneď na druhý večer teploty kreovania trvalo to 2 dni a odišlo nedeľa pondelok utorok do obeda ok k večeru mala mrzutá v stredu 37.5-38 teplota stvrtok KO 38,5-39,5 v piatok 38,8 večer už lepšie aj keď ešte chvíľu raz mala 38,5 sobota lepšie nižšie teploty včera bez teploty aj dnes druhý deň vysyp dnes viac včera 2 krát normálna stolica 4 krát hnačka ale malo. Dnes po SMECTE stolica zatiaľ 2 krát kasovitejsia už nie vodnata. Plus išli malej 3 očné zuby. Takze vôbec neviem čo to môže byť. Pripájam foto. Piť chce aj papať už jedla a pila aj pri teplotách aj keď jedla pomenej ale neodmietala vyslovene že by nič nechcela. Vďaka

mamamasama
7. jún 2021

na foto nie je velmi dobee vidiet, ale ak mala horucky a vysyp, tak to moze byt ono... u nas maly horuckoval 5 dni a az potom sa vysypal... vysyp mal len 1 den a na druhy zmizol 🤷🏼‍♀️

timetotime
7. jún 2021

na foto to nie je velmi vidiet :/ mal aj teplotu?

misickaa4
7. jún 2021

@dzanak1 ano, to bude ono

brigib
7. jún 2021

@dzanak1 ano, my sme to takto mali, na 2 den vysev bude ovela viac viditelnejší

miirka123
7. jún 2021

@dzanak1 a takéto veci sa neriešia s Dr? Ako nepíšem ako útok ale len ako info, že či sa napríklad nie všetky teploty alebo napríklad táto 6 choroba nevolajú alebo neobjadnáva sa hneď k lekárovi?

lucia147852
7. jún 2021

podla mna reakcia na mmr.

dzanak1
autor
7. jún 2021

Áno s lekárkou som to konzultovala. Nešli sme tam keďže ma oslabenú imunitu a nechcem aby tam nedaj bože chytila niečo ďalšie aj lekárka povedala že keď už nemá teploty pije je netreba chodiť. Mala nikde nebola len domka v ziadnom detskom kolektíve a boli sme len na ockovani toto sa jej udialo 6 dni po návšteve lekára predpokladám že to chytila tam. Ja som rozmýšľala aj nad tou reakciou po MMR ale to mal príznaky už na druhý deň a potom 3 dni nič. Mali Vaše detičky aj hnačky pri 6 chorobe po ústupe teploty ?

dzanak1
autor
7. jún 2021

@miirka123 a plus keď som hneď v stvrtok doktorke volala že ma dcéra vysoké horúčky už druhý deň povedala že mám čakať. Úplne ma odbila.