Kojenecké prdíky a zápach

otazocka123
20. jún 2014

Ahojte mamicky, mozno taka zvlastna otazka ... ale som cersta mama a neviem, ci je to normalne. Mam 10 tyzdnove babo, plne kojene a doteraz bolo vsetko o.k. S poprdkavanim sme nikdy problem nemali, len za posledny tyzden som si vysimla ze ked sa mojmu babetku podari poprdkat si tak to hrozne zapacha. Neviem, ci to je normalne ( kedze do teraz jeho prdiky absolutne nezapachali ) a teraz ked si prdne tak to citit vsade naokolo. Kakali sme pravidelne, teraz to je tak raz za par dni ... Moze mat niejaky zdravotny problem ?? Bojim sa .... a neviem co s tym. Tak mi poradte, je to normalne alebo to mam niejako riesit.

jul11
20. jún 2014

@otazocka123 ahoj. kojene babatko moze kakat 10x za den, alebo aj 1x za 10dni. pokial nema tvrde brusko,alebo sa nejak nepuci a nevyzera ze ma bolesti, je to ok. je pravda,ze na zaciatku nic nepachne, ale casom to pride a intenzita je niekedy neuveritelna,vzhladom na velkost babatka 🙂

adka31
20. jún 2014

Nemusis sa bat, aj moj maly ked prdne, utekaju vsetci 🙂 Ma 4,5 mes a asi id 2. mes. prestal kakat. Stolicu ma odvtedy tak raz za 10,12, niekedy 7,5 dni. Doktorka povedala, ze dietatko stravi mliecko bezo zvysku s teda nema co vykakat. Pokial sa nekrci, neplace a ma makke brusko, tak je vsetko ok 😀

adka31
20. jún 2014

Nemusis sa bat, aj moj maly ked prdne, utekaju vsetci 🙂 Ma 4,5 mes a asi id 2. mes. prestal kakat. Stolicu ma odvtedy tak raz za 10,12, niekedy 7,5 dni. Doktorka povedala, ze dietatko stravi mliecko bezo zvysku s teda nema co vykakat. Pokial sa nekrci, neplace a ma makke brusko, tak je vsetko ok 😀😃

otazocka123
autor
21. jún 2014

@adka31. Dakujem,si zlata .... odlahlo mi, uz som sa bala ze nie je nieco v poriadku. Aj on kakal ukazkovo do 2 mesiaca a teraz uz len tak raz za 7 - 10 dni. Ale vyzera ze ho brusko neboli 🙂

seemani
21. jún 2014

@otazocka123 juuuj to je zlatéé 🙂 spomenula som si, môj malý tiež nikdy nemal smardľavé prdíky, ale pár dní mal takých tichých špiónov, nič nebolo počuť len naraz strašný smrad.. Samozrejme akurtá vtedy sme šli do poradne. Vypúšťal už v čakárni a ešte svokre hovorím: ak prdne u lekárky, budú si myslieť, že som to bola ja, však nikto neuverí, že toto dieťa dokáže 😀 .. samozrejme že si prdol u lekárky, všade to tam zamoril 😀 sestrička akurát išla okolo nás a len sa tak divne kukla, ale jasne som počula jej myšlienky smerujúce ku mne.. tá hanba!! a teraz keby poviem: to bol malý 😝 to by bola ešte väčšia hanba. Tak som sa tvárila že nič..
Lekárku som nezmenila 🙂 In ak milujem tie hlasné prdky, keď si behá, kecá a naraz pok pokpok poook 😉