Kolko čapíkov Paralen/Nurofen môže dieťa dostať?

7. jan 2024

Ahojte...malej idu očne zuby a 3 stolicky...posledne tri noci som jej dala cipok..a raz aj cez den...je to v pohode? Mozeme takto.fungovat par dni ? V noci absolutne nespime...cez den je strasne nervozna uplakana a vidno ze ju to strasne boli...dasna opuchnute krvave a kazdy zub len trosicku prerezany...nechcem ublizovat jej pecienke...

natusqa123
7. jan 2024

Podľa ma na deň asi 3x keď je to potrebné. 😩

dzulli1980
7. jan 2024

Pokiaľ sa dieťa vyslovene dlhšie trápi, treba zájsť za stomatológom, nareže ďasno, zuby pôjdu ľahšie von ... tiež sme tak boli, keď sa prerezávali stoličky.

autor
7. jan 2024

@dzulli1980 faaaakt? To si neviem predstavit...nedovoli mi ani len pozriet do ust...ked ma zachvat placu a otvorene usta dokoran tak vtedy rychlo popozeram..ma 14 mesiacov

deedol
7. jan 2024

ano, moze mat "tuhsie dasna", aj nasa zubarka to spominala, synovi tiez tiekla krv, ked mu sli zuby. my sme to nakoniec zvladli bez narezavania (a bez liekov), ale ked jej idu takto naraz vsetky, skuste sa ist poradit s nejakou dobrou detskou 🙂

autor
7. jan 2024

@deedol velmi.pekne dakujem...len prosim Vas...ako takemu malemu dietatu narezu dasna ? Moja ma momentalne obdobie ze vrieska aj len pri prebalovani...

deedol
7. jan 2024

ak najdete dobru zubarku, ona bude vediet, ako na to 🙂 nasa napr. pri uplne nespolupracujucich pouziva aj rajsky plyn. ale vacsinou si vystaci so skusenostami, sama ma dve deti a robi aj s detickami s roznymi diagnozami, takze vie, ako na to 🙂

autor
7. jan 2024

@deedol fuha...no.skusim to pozistovat...lebo toto je masaker co zazivame...dakujem vsetkym

deedol
7. jan 2024

drzte sa 🙂

autor
7. jan 2024

@deedol 🥰

zuzanka.zuzu
7. jan 2024

potri gélom. my sme mali doma všetky čo sú na trhu 😉 bola som pripravená. liekom som sa chcela vyhnúť (inak môj syn mrncal len jednu jedinú noc. zúbky sme všetky prespali 😎 naše zlatíčko 😍)

autor
7. jan 2024

@zuzanka.zuzu vyskusali sme vsetko uz..cez jantarovy nahrdelnik, vsetky gely, kamilliu, cipky....to ste mali veeelke stastie 🙂