Krém Locoid Lipocream 0,1 %

1. feb 2023

Ahojte chcela by som poradiť mala ma na nohách niečo vyhadzane a červené dr nám minuli týždeň predpísala fenistil kvapli no tento pondelok som bola u nej a napísala nám mat locoid lipocream .. po koľkých dní vám zabrala ? Lebo mne sa zdá ze sa jej to nezlepšuje ale ako keby zhoršuje.... a na kožné som sa pytatal a povedala ze netreba

ivanaks
1. feb 2023

Syn má Locoid na atopický exém, zlepšenie môže prísť po 5 dňoch (niekedy aj skôr), ale treba dávať aspoň týždeň a ak zaberie, nevysadiť hneď, ale postupne (čiže ešte ďalšie dva týždne postupne predlžovať fázy bez neho, až ho v podstate vysadíte).

zuzkazp
1. feb 2023

Ja som natierala atopika 3 dní a zmizlo nám.

autor
2. feb 2023

Ďakujem vám ja son zvedavá kedy to zaberie lebo už začínam byť nervózna keďže nevidím nijaké zlepšenie ale skorej zhoršenie..

zuzkazp
2. feb 2023

To je zvláštne nakoľko ide o kortikoidnu masť mala by zabrať skôr. Pretože sa nemôže ani dlho používať. (aspoň také mám ja poučenie od koznej keďže malý je atopik neviem aké ložiská máte na nožičkách či alergické alebo ekzém

autor
2. feb 2023

@zuzkazp no dr povedľa ze to vyzerá na nejakú alergu alebo také niečo ja už som bezradna lebo jej dávam 3×za den fenistil kvapli a tuto masticku na teraz tiež 3× za den .... mala totiž nebola nejako chorá len nachladnuta a to bolo všetko a od rázu toto a k tomu som ešte v 8 mesiaci tehotenstva takže všetko na raz

autor
3. feb 2023

@zuzkazp posielam foto tích noziciek teraz to ma docela dobre máva to aj horšie

zuzkazp
3. feb 2023

Bože chudiatko ❤️