Krv v moči u 10 ročného

smajlik082
12. aug 2021

Stretli ste sa s tým niektorá - syn 10r, prekonal Rotavírus ako mu brali moč na vyšetrenie sa náhodne zistilo, že má krv v moči (nemal a ani nemá žiadne bolesti, pálenie, teploty ani neciká krv nič ho netrápi). Po týždni sme boli na kontrole, opäť odbery a stále mu to tam ukazuje. Keď sme boli v nemocnici tak mu tam urobili aj sono vyšetrenie - všetko v poriadku. Tak mu obvodná lekárka predpísala Biseptol, vitamín B6 a v septembri na kontrolu. Chcem sa spýtať, že či ste sa s tým niektoré už stretli aby bola krv v moči a bez akýchkoľvek zdr.problémov? Čo by to mohlo spôsobiť? Napadlo ma či neprekonal nejakú infekciu alebo neviem čo 🤦🏼‍♀️ Ďakujem 💁🏼‍♀️

lindusss2016
12. aug 2021

@smajlik082 a ako mu ten moc brali? Nemoze to mat z predkozky?

smajlik082
autor
12. aug 2021

@lindusss2016 normálne cikal do nádobky

lindusss2016
12. aug 2021

@smajlik082 aha, no tak pokial to nebol sterilny odber, tak to moze byt hocico. Staci nebadatelna prasklinka na predkozke 🤷‍♀️

smajlik082
autor
12. aug 2021

@lindusss2016 oni mu dali sterilnú skúmavku (zle som sa vyjadrila s tou nádobkou 😄🤦🏼‍♀️) a aj teraz doma sme mali od lekárky skúmavku.

katesocka
12. aug 2021

@smajlik082 robili aj kultivaciu mocu? Skumavka inak moze byt sterilna, aj moč musi byt spravne odobraty (umyt penis aj pod predkozkou, zobrat stredny prud moču)

lindusss2016
12. aug 2021

@smajlik082 nejde o skumavku... ale o odber. Ci ma poriadne stiahnutu predkozku a je umyty, alebo sa vycural ako ked ide bezne curat

lindusss2016
12. aug 2021

@katesocka ano, presne to som myslela. Odber musi byt vykonany spravne, co moc neverim, ze dokaze dieta samo

smajlik082
autor
12. aug 2021

@lindusss2016 pred každým odberom stiahol predložku, umyl sa a dali sme aj stredný prúd moču (bola som vždy priňom - čiže neviem, ale je možné že sme aj my niečo urobili zle). Uvidíme teraz dostal lieky na preliečenie tak počkáme a uvidíme potom aké budú výsledky. Napadlo ma, že bol ešte u urologičky (začiatkom roka) pretože mu na bočnom kúsku držala predkožka a nechcela stále ísť dole, tak mu urobila zákrok cievkou. Nemôže to mat nejakú príčinu? (Teraz ma to tak napadlo, keď premýšľam stále čím by to mohlo byť 🤷🏼‍♀️)

lindusss2016
12. aug 2021

@smajlik082 to neviem, ale drzim palcr, aby to nebolo nic zvnutra. Aj ked myslim, ze uz by mu vysetrenia nrjaky problwm odhalili... snad len nejaka ranka na predkozke