Krvavé nitky v stolici. Čo mám robiť?

tanja61
5. apr 2008

ahojte poprosila by som vas o radu mamicky ktore mate skusenosti dnes ked moj drobec kakal a mal tvrdu stolicu tak som si vsimla krvave nitky je to nieco vazne s cim by som mala ist na pohotovost?citala som tu ze z bananu zvyknu byt nitky v stolici a on banan jedol asi 2dni po sebe ale krvave nitky?mam to este odpozorovat ci bude aj v dalsej stolici alebo mam ist radsej k lekarovi cim skor?dakujem za odpovede

junovka
5. apr 2008

kuku do temy Nitky v stolici 😉

julca80
5. apr 2008

tanja61, nemusis sa vobec obavat. Tie tzv.krvave nitky v stolicu su z natrhnuteho konecnika. Nie je to nic vazne, robi sa to casto najma babetkam. Aj nasa Domca to mala. Este vtedy som volala p. doktorke a toto mi povedala. Vacsinou sa tieto trhlinky nachadzaju tesne na konci konecnika, priblizne v miestach vid.rucickove hodiny 😉 asi tak jedna hodina. Mozno to znie zvlastne ale presne takto mi to vysvetlila, a bolo to skoro na hodinu presne, resp.v tych miestach. Samozrejme, ze to moze byt aj v inych miestach, ale vacsinou v tomto okoli. 😉 Dufam, ze si pochopila moje vysvetlenie. 😀 Ale nic si z toho nerob ked sa to objavilo drobcovi. 😉

tanja61
autor
5. apr 2008

julca:pochopila som tvoje vysvetlenie dakujem... 🙂 a mam tu kremovat ritku s vaselinou alebo s nejakym kremom ked ma trhlinky alebo su tie trhlinky asi len vo vnutri? 😉

spantex
5. apr 2008

Ahoj.
Aj môj syn máva tvrdú stolicu, nemá krvyvé nitky, ale málo krvičky na riťke, takej hnedastej. Dáva mu potom slivkovú šťavu, veľa čajíka. Krémujem mu seba medom na zadoček.

alami
5. apr 2008

pozri tu, či tam niečo nenájdeš: http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=60

julca80
6. apr 2008

tanja61, ak sa vyskytnu taketo problemy natri ritusku framykoin.mastickou, ked ho poriadne poutieras, resp.poumyvas. Ked tie trhlinky nie su vydiet tak su tesne pred koncom, a to len nechaj tak, same sa to stiahne. Staci len poriadne ritku vycistit. 😉