Krvavý hlien v stolici 4,5 mesačného bábätka

rebeca196
16. nov 2015

Ahojte, chcem sa Vas opytat. Dcerka mala dnes viackrat v stolici jemne krvavy hlien. Co to moze byt? Je kojena, raz za den, vecer jej davam Nutrilon. Dakujem za kazdy nazor

lukka10
16. nov 2015

Kontaktuj lekarku. Stretla som sa s tym, kamaratkinmu malemu robili v narkoze kolonoskopiu. Nic nezistili,prestalo to samo. V zahranici sa to vraj takto invazivne neriesi. Proste sa to stava a nema to vysvetlenu pricinu.

slnecnica174
16. nov 2015

@rebeca196 Nejaky virus predpokladam, ma hnacku?

siskka
16. nov 2015

aj moja malá to mávala a tiež som ju kojila a nikdy to nebolo nič vážne aj ked som to spomínala doktorke,vždy hovorila že dokial nemá hnačky ,papá a priberá tak je to ok, to môže byť aj zo soplíkov alebo dákeho iného virusu

rebeca196
autor
16. nov 2015

@lukka10
@slnecnica174 dakujem, tazko mi je posudit ci ma hnacku, kaka skoro do kazdej plienky, je kojena, asi trosku aj ano. Uz raz mala take krvave nitky aj sme boli na pohotovosti aj u dr. nejak to neriesili, zobrali vyter, ten bol ok.

rebeca196
autor
16. nov 2015

@siskka dakujem, neviem posudit ci ma hnacky, tiez je kojena a stolicu ma od narodenia niekolkokrat za den

siskka
16. nov 2015

hnačka by bola veľmi zapáchajúca a do zelena a to by mala bolesti bruška a bola nepokojná

rebeca196
autor
16. nov 2015

@siskka dakujem, tak nastastie nema hnacku klop klop

8291
16. nov 2015

U kojených babätiek je to bežné.nijako sa to špeciálne nerieši.to by musela krvácat z konečnika aby vás niekde poslali.

rebeca196
autor
16. nov 2015

@8291 dakujem, ukludnila si ma 🙂 Som sa naplasila

slnecnica174
16. nov 2015

@rebeca196 Moja mala hnacku a raz krvavy hlien zhruba v 5 mesiaci. Davala som jej speci mliecko, ktore mi doktor poradil http://www.humana.de/fileadmin/_processed_/csm_...

rebeca196
autor
16. nov 2015

@slnecnica174 dakujem velmi pekne 🙂

slnecnica174
16. nov 2015

@rebeca196 Neni zac😉 Ja som presne ako ty kojila a vecer davala Nutrilon. S tymto mlieckom, co som dala vyssie link to malej pekne preslo.

rebeca196
autor
16. nov 2015

@slnecnica174 ale je, vazim si ak mi niekto pomoze ;)

ivanafb
16. nov 2015

Ahoj, neboj sa. Syncek mal raz tiez krvave nitky v stolici, ked mal asi 4-5 mesiacov a taktiez kojeny. Jedla som v ten den cerstvy spaldovy chlieb a z toho riadne kakal. Dalsi den to uz bolo v poriadku. Skus porozmyslat, co si cez den jedla, moze to aj s tym suvisiet. Pokial je malicka spokojna, dobre papa a neopakuje sa to, neobavaj sa.

rebeca196
autor
16. nov 2015

@ivanafb dakujem si zlata 🙂

vedorka
16. nov 2015

@rebeca196 aj moj dojceny syn to mal, tiez som bola vyplasena, ale dr mi povedala, ze je to bezne 🙂

aniko85
16. nov 2015

Tu je moja skusenost...ked mal moj syn tak 3 tyzdne zacal mat krv v stolici struktura bola taka hlienovita cervena...kakal mi do kazdej plienky....museli sme ho zobrat na gastroenterologiu na vysetrenie kde mu zobrali krv a vyter z konecnika...predpokladali alergiu na susenu kravsku bielkovinu.aj ja som dojcila a zaroven prikrmovala nutrilonom HA. Lekarka nam hned predpisala specialne mlieko nutrilon alergy care.nadalej som mohla dojcit ale lekarka mi zakazala jest mliecne vyrobky a vajcia v hocijakej forme....ked prisli vysledky z odberov tak alergiu na sto pro nepotvrdili ze vraj take male telicko este nevykazuje tolko tych latok v krvi aby mohli alergiu potvrdit ale nadalej sme dostavali nutrilon AC a papal ho do cca do 8 mesiaca a potom sme postupne presli na klasicky nutrilon3. Cca po tyzdni uzivania AC sa krv stratila a aj menej kakal...z tohto mliecka mi prespal celu noc.

babetka78
16. nov 2015

ahoj, ja som myslela, že nitky v stolici sú krv - no a bol to následok toho, že som ja jedla cviklu - ževraj 🙂

belllinka
17. nov 2015

@rebeca196 Nas porodnici upozornili, ze to je bezne a netreba robit paniku. Ak je inak v pohode tak nestresuj.

prego81
17. nov 2015

@rebeca196
moze to byt reakcia na kravske mlieko. Skus vysadit kravske mlieko z tvojho jedalnicka a sleduj.

Mne to takto poradila nasa pediatricka. Syn mohol mat 2-3 mesiace. Bol kojeny. Krv bola v stolici len raz, bol to taky ruzovo-cerveny hlien. CO sa tyka umeleho mlieka, s tym skusenosti nemam

Po tyzdni som zacala znova jest vyrobky z kravskeho mlieka, postupne, a uz sa to nikdy nestalo.

Spytaj sa aj vasej pediatricky. Nemusi to byt nic vazne

adika279
17. nov 2015

Ahoj moj syn ma krv a hlieny v stolici asi od 4mes a boli sme s tym v gastro je tam podozrenie na crohna alrbo ucleroznu kolitidu. Neustale sme v nemocnici sme po operacii ale zatial nam nic nepotvrdili len ze ide nejaku gastro poruchu okrem ineho. Urcite by som sla k lekarovi drzim palce nech to nieje nic vazne

luba41
17. nov 2015

môže byť alergia na BKM..zistíš, len ak vyradíš kravské mlieko z jej a Tvojho jedálnička..ak dojčíš, je absolutne zbytočné dávať kravské mlieko.. čím dalej tým viac detičiek je alergických na kravské mlieko-a prejavy sú rôznorodé.. od tráviacich, cez exemy, dlhotrvajúce nádchy, kašle, atd.. niekde som čítala, že každé 7me dieťa je alergické a len málokedy si to mamky uvedomia..

rebeca196
autor
22. nov 2015
rebeca196
autor
22. nov 2015

@adika279 a mali ste aj ine prinaky? Ci "len" krvavy hlien v stolici, dakujem

zvonilka111
22. nov 2015

My sme boli takto v nemocnici....bol to rotavírus....ako prislo....tak odislo...len som sa velmi bála o malú

adika279
22. nov 2015

@rebeca196 velmi ho bolievalo brusko, a ma to doteraz, chodime z vysetrenia na vysetrenie, ale zatial sa nevie co to je, je to porucha traviaceho traktu ale zial nevedia aka, inak my toho mame viac 🙂
drzim palce

vinyan
26. aug 2018

@adika279 Prosim Ta, uz viete, co ma Tvoj syncek? Nam zacali divne hnacky asi dva tyzdne po ockovani a dost hlienovite, dlhotrvajuce. Vysledky vsetky negat...

adika279
27. aug 2018

@vinyan aoj zial nevieme ale povedali nam ze to moze byt neurologicke, lebo moj ma aj neurogenny mocovy mechur, ma ho uz zoperovany, ale stale mame problemy s kakanim a stale ma hlieny v stolici....uclerozna kolitida ani crohn sa nepotvrdil takze nevieme

lucienne6
6. júl 2021

@adika279 ahoj robili vám aj kolonoskopiu??? :(

adika279
6. júl 2021

@lucienne6 Mali nam robit ale ja som nesuhlasila teraz nam potvrdili alergiu na lepok psenicu a soju ale trvalo to dlho Kym prisli na to co mu je