Laryngitída - liečba

11. sep 2023

Baby ja som už zufala mala v noci tak strašne kasle od nedele niekedy ju aj natiahne povraca sa.. čo robíte pri laryngitide? Cipky predinsonove stoptusin inhalujem... akodlho trvá ten nočný kasel

mamickalisticka
11. sep 2023

Tak max tri noci, potom to prejde do vlhkeho kašľa. Vonku ešte nie je taká zima, žeby pomohla na dýchanie. Ale ten prednison by mal pomôcť, aspoň nám pomáha, hoci sa ho snažím nedávať. Ale ten kašeľ trvá väčšinou 3noci

kalendark
11. sep 2023

Calcium sirup a dithiaden - zatiaľ vždy pomohlo

ada12345
11. sep 2023

otvor pri nej v noci okno, zvys pod hlavou

euka210
11. sep 2023

Tak 2 noci byvaju najhorsie, v noci s nou von/k otvorenemu oknu kde je chladno

zorkahorka
11. sep 2023

Urcite daj fenistil, podloz hlavu a pootvor okno

autor
11. sep 2023

@mamickalisticka našťastie na Orave je teraz v moci tak do 10stupnov.. ten vzduch pomáha ale zavriem okno tak opäť to iste
@kalendark naša ma aerius a to sa nemá kombinovat tusim
@ada12345 toto mame

autor
11. sep 2023

@euka210 joj dúfam ze to prejde už

@zorkahorka dal nám aerius ti by sa nemalo kombinovať tusim

autor
12. sep 2023

Ako dlho vám tie kasle trvaju? Ako často sa vám to objavuje?

monikabbb
12. sep 2023

Pri laryngitide pomaha chlad, studeny obklad na krk. U nas sa osvedcil aj zvlhcovac vzduchu. Nadychovanie z neho...

autor
12. sep 2023

@monikabbb ako často ju mávate? Kedy vám prechádza ten kasel?

monikabbb
12. sep 2023

Maval ju dost casto, aj 4-5x do roka... Kazdy virus, nachladnutie, infekcia moze prepuknut do laryngitidy. Treba pracovat na posilnovani dychacich ciest aj tela... Ide vraj o zapaly v tele. Dobra je aj solna jaskyna.

zorkahorka
12. sep 2023

@autorka nie, fenistil by sa nemal kombinovať a aerius je to iste ako fenistil. Aj my sme mavali laryngitidu raz do roka-obe deti po sebe, ale teda vzdy mali lahky priebeh. Drhli cca 2-3 noci, do tyzdna bola choroba fuc

euka210
12. sep 2023

Starsi nemavali, oni chytali priedusky, ale treti od nich vsetko nachytal a on mal laryngitigy tak 2x rocne od roka mozno do 4r. Teraz ma najlepsiu imunitu z nich 3 😁

lilianka28
12. sep 2023

Ak má viac ako 3 roky, tak sinecod sirup + calcium sirup.