Liek proti dráždivému kašľu na noc

petrapod
9. okt 2022

Dcéra zaspala a začala dráždivo kašľať. Keď to bude pokračovať dať jej liek na dráždivý kašeľ aj počas spánku. (5r) lebo vraj sa podávajú len do piatej? Poprípade fenistil? Ja som vždy podávala synovi aj pred nocou. Tak teraz neviem. Ďakujem za radu

henka123123
9. okt 2022

@petrapod jq davAm pred spanim stoptusin kvapky a fenistil.tak mi mudr.poradila ked su chory

petrapod
autor
9. okt 2022

@henka123123 len či môžem aj keď už zaspaspala a budí sa na kašeľ. Lebo cez deň nekaslala sem tam len ako si ľahla tak ju dráždi. Ten stoptusin. Aký rozostupy medzi liekmi? Ďakujem

tatianka0000
9. okt 2022

Tiež ma dcéra (5rokov ) kašeľ , aj cez deň aj v noci a na deň nám kázala doktorka dávať ambrobene a na noc fenistil kvapky a Stoptussin sirup

1mina
9. okt 2022

Tiez by som dala fenistil kvapky a stoptussin, to ze nie po 5tej plato pri liekoch ako solmucol ktore naopak podporuju vykasliavanie hlienu...inak rozostup casovy medzi nimi neviem, my icb teraz tiez oboje mame a dr mi tusim ani nehovorila

petrapod
autor
9. okt 2022

Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henka123123
9. okt 2022

Ano dqla by som aj teraz...cez den maximqlne do 17.00 sa davaju na vykqsliavanie sirupy(solmucol..) ale vecer pred spanim stoptusin fenistil a ak na teplotu alebo bolest hlavy tak aj nurofen ten je aj protizapalovy

marianarem
9. okt 2022

@petrapod My davame proti kaslu aj uprostred noci, mojmu ale pomaha Robitussin, Stoptussin velmi nie.

dzulik_
9. okt 2022

Dávala som už aj o 3 v noci fenistil, keď ju rozdráždil kašel, potom zaspala. Aj kvapky na kašel, večer zaspala bez užitia...

nevenka
9. okt 2022

Este ciste na drazdivy kasel je aj Tussin, to je to iste, co Stoptussin, len bez tej riediacej zlozky.

nikdenikto
9. okt 2022

Nášmu fenistil veľmi nezaberá, dávam Dithiaden prvé dni choroby.