Má môj 6-týždňový synček koliku?

gr3tch3n
10. apr 2023

Ahojte, v prvom rade krásne sviatky prajem 😊
Máme taký problém, že malý (6 týždňov) posledné dni pri jedení strašne plače. Sme na UM - Beba Sensitive a už po pár glgoch začne veľmi plakať a už do neho nedostanem ďalšie mlieko. Takto cez deň teda pije ledva 60/70 ml. Niekedy ledva 40. Jedine kedy neplače je v noci a to vypije aj 120 ml.
Myslíte,že je to vrcholiace obdobie koliky? Doteraz plakal maximálne raz denne aj to až po jedle. 😥

zuzkaa1991
10. apr 2023

@gr3tch3n koliky su ked place vkuse bez "dovodu"a neda sa utíšiť a skusa clovek všetko my sme mali kazdy vecer 3mesiace od 14dna .....nie je horúce alebo náhodou nestrieka mu do hrdielka mlieko?poprípade tecie rychlo alebo pomaly ;) v noci je v polospanku vtedy viac menej detom je jedno

gr3tch3n
autor
10. apr 2023

@zuzkaa1991 ja fakt už netuším, nemyslím,že je horúce, ani,žeby tieklo rýchlo, to by som asi spozorovala, mal jednu fľašu s veľkým otvorom a to bolo vidno, že nestíha a tieklo mu po brade. Teraz máme fľaše z DM veľkosť M a zdá sa,že mu z nich ide akurát. ( Veľkosť M lebo Beba Sensitive je trošku hustejšia) Skúsim to možno lepšie odsledovať.

simonga1604
10. máj 2023

@gr3tch3n, Zdravím,môžem sa prosím spýtať na čo ste prišli? Mala ma ten istý problém od dnes vypije len trocha mlieka a hneď začne hrozne až ziapat od bolesti a viac do nej nedám 😕

gr3tch3n
autor
11. máj 2023

@simonga1604 na nič konkrétne, našťastie to prešlo po pár dňoch. Myslím si,že to bol vrchol koliky.😕