Mali vaše deti zlé výsledky z odberu krvi z päty?

rebenka08
31. jan 2013

a ze ste museli ist znovu na vysetrenie ale podozrenie na nejaku tu chorobu sa nepotvrdilo, resp. potvrdilo? my mame ist znovu na vysetrenie ale mam hrozny strach ze co ak,..

betuska22
31. jan 2013

ja som mala pri malej ale ptom ma zavolal detský dokt že spravia odber znova a potom to bolo ok, povedal že to sa stáva že sem tam nechaju malo zaschnť tu krv alebo to domotaju a vysledky su ptom zlle....držím palčeky 😉

slavka1307
31. jan 2013

Aj my sme mali pri druhej dcérke. Robili druhý odber zo žily a bolo to v poriadku.

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika1982
31. jan 2013

pri druhom synovi nam opakovali dber hned po prepusteny z nemocnice pri prvej poradi lebo v prepustacej sprave mal napisane ze neboli doveryhodne vysledky nakolko mi nboli pichnute kortikoidy v 31 tt. nastastie druhe vysledky uz boli v poriadku

alex137
31. jan 2013

ahoj, my sme mali hraničné vysledky pri odbere v nemocnici a ked sme prisli domov a nasledne volala detska lekárka aby sme prišli na opakovaný odber bála som sa a bála som sa niekomu o tom povedať doma aby som ich nevystrašila. Nevydržala som a o niekoľko dní som volala som do BB a naštastie to bolo v poriadku. Tak sa neboj, všetko bude ok.

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
masinka
20. jún 2014

nam pri najmladsej volala pediatricka, ze vysli zle vysledky z vysetrenia stitnej zlazy, tak sme hned volali na endokrinologiu.... zobrali nas hned nasledujuci den, aj ked inac objednavaju az o pol roka a kym potom prisli vysledky, tak som skoro osedivela....
Krvicku tam zobrali nielen najmensej, ale aj starsim sestram - kedze to mam aj ja, aj moja mama, tak je predpoklad, ze to zdedia, ale nastasie vsetko bolo OK, tak to bude len pediatricka sledovat.

adamsimon
2. máj 2015

Ahojte, tak my sme mali prvýkrát zlé výsledky a museli synovi znovu brať krvičku z päty a potom boli výsledky ok...že vraj sa to stáva...