Máte skúsenosti s pruhom u nedonoseného bábätka?

evka26
14. jún 2010

Ahojte kocky chcem sa opytat na pruh u nedonoseneho babetka mate niekto nejake skusenosti, a kedy vam to asi tak zmizlo. dakujem

evka26
autor
15. jún 2010

nikto nic to vazne ☹ ☹

strapco13
15. jún 2010

@evka26 zavisi aky ma pruh, co v tom pruhu je, kde ho ma, aky je velky..moze sa stratit sam, mozno ho treba operovat

traktor
15. jún 2010

ahoj, nemam s tym ziadnu skusenost...ale tu mas aspon clanok, mozno ti pomoze http://detskechoroby.rodinka.sk/index.php?id=1056

mirka183
15. jún 2010

@evka26 mne akurat dnes dr povedala, ze mala ma pruh na pupku. To som ani nevedela, ze tam moze byt. Kazala na to zatlacit obalenym gombikom a prelepit. Vraj nejeky babsky recept, ale malo by pomoct. Inak sa to bude riesit na chirurgii.

latvia
15. jún 2010

male deti maju casto pruh na pupku

dominikaaa
15. jún 2010

@evka26 my sme mali oba typy pruhu, aj pupocnikovy, aj slabinovy. To, co bude dalej zavisi od toho, aky typ pruhu ma tvoj malinky.
Pupocnikovy sa upravi sam casom. Slabinovy treba (bohuzial 😒 ) operovat. Ak nema ziadne problemy, tak sa to zvykne odkladat az ked dieta dosiahne 3 roky.

tinnka9
16. jún 2010

@evka26 , nas maly mal pruh na pupku skoro po narodeni. Boli sme s tym aj na chirurgii, doktorka to uzavrela s tym, ze ked dovrsi rok, urcite operacia, inak to nezmizne. Prelepovali sme tak, ako pise mirka183, a nakoniec sa ziadna operacia nekonala 🙂 . Stratilo sa mu to asi do pol roka 😉 .

evka26
autor
18. jún 2010

Dakujem prave sme sa vratili z nemocnice boli sme hospitalizovany, lebo sme boli anemicky. Pytala som sa pediatricky na oddeleni a ta nam povedala, ze zatial je to len pupocny ale musim to sledovat aby nam nevyliezlo crievko a ci ho to nahodou neboli. No skusim tie babske recepty a uvidime zatial diki 🙂