Moja 16-mesačná dcérka má prievan v očku

27. jan 2023

Mám dcérku 16 mes má prievan v očku ..dr jej predpísala kvapky dooci framikoin ale ona proste nedovolí trhá sa vrieska oči neotvorí darmo snou zápasim.uz sa cítim úplne ako neschopná prosím vás čo robiť..

gabika0825
27. jan 2023

Keď ti zaspí tak vtedy skús jemne vtriet do očka.

slapina
27. jan 2023

takéto veci sme tiež robili nášmu malému, až keď zaspal :D bol proste riadny čert, nedalo sa s ním vôbec nič robiť, takže jedine toto ti viem poradiť.

hylary
27. jan 2023

Takej malej mala dať masticku

martina8888
27. jan 2023

Ak ešte kojiš, cvrkni jej materského mliečka. Staršiu dcérku stále trápilo jedno ocko, stále hnis a karpiny až mi to poradila jedna staršia pani a odvtedy som jej hneď kvapla ako som videla zacervenanie a bolo na druhý deň v poriadku.

autor
27. jan 2023

@martina8888 no neviem či sa to tak dá povedať ...akoze kojila som dcérku mesiac.. a teraz som tehotná znovu a mlieko ide ale po kvapkách ..ale tak nastriekam aspoň dačo ale mlieku sa to veľmi nepodobá ..

autor
27. jan 2023

@slapina akoze normálne keď bude spinkať mám v spánku otvoriť očko malej?

surama
27. jan 2023

Ocuflash kvapky kvapnut do kutika ocka, ono sa to roztecie. A viackrat jej to tam treba kvapkat. Mojmu velmi rychlo pomohli 🙂

slapina
27. jan 2023

pootvoriť. to len tak ozaj do kútika, to bude stačiť, na to sa istotne nezobudí. inak to proste nevidím🙂