Mrle

majulino
22. sep 2016

baby, dnes mi volala sestra, ze jej dcera ma opat mrle, aby ste mali predstavu bojuju s nimi uz cca rok, stylom ze najde mrlu, nasadia lieky, vcetko dezinfikuju, vyvaraju mrazia... cca 2 mesice klud a potom opat, jej dcera ma 3 roky a ziju v nemecku. Ked ma Sasa mrle, nieje to na nej poznat, ziadne nechutenstvo ani prehnana chut na sladke ci skrabanie sa alebo nepokojny spanok, jednoducho akoby vsetko bolo ok. to ze ma mrle zisti ked ide kakat, kedze sa boji nocnika tak kaka do plienky, su mrle velmi nebezecne? dakujem

stastnablcha
22. sep 2016

ahoj.. my sme si presli takym podobnym. nakoniec mi pomohol sipkovy lekvar. ale nie taky z obchodu, ale normalne som si natrhala a zavarala. len som ho nezbavovala chlpkov, len jadierok a taky som jej davala rano za lyzicku. a pomohlo. to mi raz povedala jedna stara teta ze take je nejlepsi, lebo tie chlpky (nieje to az take chutne, niekedy je to vyslovene neprijemne na jazyku) vraj so sebou z traviaceho traktu postieraju aj parazity. neviem ci je to prada, ale nam to pomohlo 🙂

majulino
autor
22. sep 2016

@stastnablcha sestra hovprila ze uz vsetko skusali aj slivkovy lekvar s cesnakom ze jej ktosi poradil

stastnablcha
22. sep 2016

no mne to pomohlo.. asi 3 mesiace som jej to davala.. potom este nieco z finclubu mi mamka doniesla, ale to neboo potrebne.. ale vraj su s tym dobre skusenosti

majulino
autor
22. sep 2016

@stastnablcha dakujem napisem jej nech vyskusa

tajomna21
23. sep 2016

@majulino pisem spravu