Naša vnučka málo priberá

amaliagallikova
25. okt 2022

Chcem sa spýtať naša vnučka malo priberá a neviem prečo papa Bebe mlieko a vypije 80 a malo priberá

simik22
25. okt 2022

Vy máte vnučku v osobnej starostlivosti?

dskjhfdlkdjhl
25. okt 2022

Co znamena malo pribera?

pribinak
25. okt 2022

@amaliagallikova to je tvoja úvaha, ale výsledok vyšetrenia pediatricky?

amaliagallikova
autor
26. okt 2022

@simik22 nie

katkaseiner
26. okt 2022

Koľko má vnučka mesiacov a koľko kg? Pediatricka čo hovorí? Sú deti ktoré sú ako Michelin a sú deti ktorým sa dajú aj rebrá spočítať, nie je jedno aké majú predispozicie

nikdenikto
26. okt 2022

Kto povedal že malo priberá? Vy babka či lekárka? Môžte jej dat vypiť viac....alebo častejšie.

dada0902
26. okt 2022

A kto to zhodnotil ze malo priberá? naša tiež nepribera extra veľa aj niečo zobne je dojčena ma dosť pohybu aj sa stalo ze za 2m pribrala len 300g pediatricka nič nepovedala len ze treba ponúkať

janka_266
26. okt 2022

@amaliagallikova aj nás pomaly pribera, ale pokial pribera, tak je to Ok. Aspoň tak nám povedala pediatrička.

simsalabim
26. okt 2022

Moja svokra neustake riesila vahu mojej najmladsej. So mnou, s manzelom…. Pod jej natlakom jej velakrat brala krv… dcera zdrava, svokra mi nikdy neverila. V roku nemala 8kg, v 2 rokoch nemala 9. Do skoly isla v obleceni v.104. Vzdy bola drobna, utla, etericka vila. Stale som svokre hovorila, ze co sa cuduje, ked rodinne priezvisko z jej strany je Maly (a aj su mnohi povacsine mali). Ak mama dietatka na od pediatra potvrdene, ze je ok, neries to!!!

floren
26. okt 2022

Aj môj malo priberá, všetky výsledky v poriadku. Hold gény sa nezapru.

saxana000
26. okt 2022

Hadam ma matku ktora s nim chodi na poradne..nie vsetly deti musia vyzerat ako reklama na pneumatiky a..presne kvoli takemuto vykrmu mame obezne deti uz v skolkach.lebo babke sa zda chude tak ho natlaci az po usi.ty zjes bezne viac ako vladzes?dieta vypije kolko potrebuje a asi mu dobre travi.
Moja dcera bola krpec malinka chudunka nejedak kostitras vzdy na hranici tabuliek.teraz by zjedla aj nas.

svetlonos
26. okt 2022

@amaliagallikova
ja mat taku mater alebo svokru, tak malu neuvidi ani na fotke, to ti garantujem! Taky psychoteror by si mohli robit akurat tak na vlastnej civave. Ty uz si si odchivala tak laskavo nechaj vychovavat rodicov dietata. Predpokladam, ze nie su vadni, su drzitelom OP a matka dueta nezanedbava. Blahozelam k skoremu rozbitiu vztahov takymto vystaravanim sa! Tvojho s detmi alebo aj toho manzelskeho. Bravo, super vykon!

svetlonos
26. okt 2022

@amaliagallikova
v pripade, ze su rodicia alkoholici, droguju alebo tanedbavaju dieta sa velmi ospravedlnujem. Ake velmi o tom pochybujem.

amaliagallikova
autor
27. okt 2022

@simsalabim ďakujem ona je pri rodičoch len jej doktorka povedala že mali priberá a nie sú oni alkoholici ani drogisti mala je zdravá ďakujem vám za odpoveď ubližujú a nevedia ako je

amaliagallikova
autor
27. okt 2022

@saxana000 ďakujem ja som sa len spýtala ona papa a spinká dobre len jej doktorka povedala že mali pribrala ďakujem vám

sonnenshein
27. okt 2022

@amaliagallikova Aj moj syn malo priberal. O chvilu bude mat 16 rokov, a absolutne nic mu nechyba.

ankare
27. okt 2022

@amaliagallikova koľko mesiacov má vnučka?

amaliagallikova
autor
27. okt 2022

@simik22 nie to mu nevesta povedala že jej lekárka povedala si nemyslite že by mi dali dieťa sú vzorný rodičia

amaliagallikova
autor
27. okt 2022

@ankare mesiac

amaliagallikova
autor
27. okt 2022

@nikdenikto lekarka

simik22
28. okt 2022

@amaliagallikova tak nezakladajte temy na MK ohľadom toho. Keby to mne urobila svokra, ma picne

ankare
28. okt 2022

@amaliagallikova podľa mňa je dôležité, aby bábo bolo spokojné. A Vaša vnučka je spokojná. Sú detí,ktoré su baculate, sú deti, ktoré sú stihlejsie.
Môj prvý syn mal skoro 4kilo a bol baculaty. Druhý syn mal 3300g a stihly. Obaja dlhodobo dojčení.

amaliagallikova
autor
28. okt 2022

@ankare ďakujem ona je spokojná spinká len doktorka povedala že mali priberá mala sa nar 3 300

amaliagallikova
autor
28. okt 2022

@simik22 nie

svetlonos
28. okt 2022

@amaliagallikova
ok ospravedlnujem sa. Vyznelo to akoby si sa starala prilis a neverila dcere/ neveste. Este raz prepac. Ja ako mala som zaspavala pri kojeni, mama ma musela budit. Ved to mal krasnu porodnu vagu 3300g 🙂 Neboj bude dobre, je po kekarskym dohladom a tabulky su orientacne. Neplatia na vsetky deti rovnako. Poznam 2 deti, ktore mali komplikacie uz pocas tehotenstva. Neboli ako plod dostaticne vyzivovane, mali nieco s pupocnou snurou. Su sice chude a mensiehi vzrastu, ale obe su velmi zive, sikovne, pred dovrsenim roka zacalo chodit same, bez drzania a choditka. Su velmi mudre a popredu pred rovesnikmi 🙂 Prajem ti pekne obdobie s vnucatkom a menej starosti 🙂 a este raz, prepac.

amaliagallikova
autor
28. okt 2022

@svetlonos nič sa nestalo ďakujem veľmi pekne za odpoveď 😍