Nepravidelné kakanie trojmesačného bábätka

kavicka21
28. mar 2014

Ahojte chcem sa opytat ci niektora z vas mala s babom podobny problem slebo ci je to uplne normalne.
Moj syncek dnes mame presne 3 mesiace niekolko dni nekaka aj 5-6 dni, pricom na taky 3-4 ked prdka strasne to smrdi, aked pride den vyprazdnenia vykaka sa aj tri razy a je toho plna plienka, stolica je normalna riedka zdrava farba, len mi nejde do hlavy preco to "drzi" vzdy tak dlho a potom kaka vela v jeden den. Este chcem povedat ze kojim a malemu davam feniklovy cajik( par lyziciek) kazd den
A nemava ani bolesti bruska pretoze vetry nam funguju na 100%.
Dakujem za vase rady a nazory.

luba28
28. mar 2014

@kavicka21 u kojenych deti je to normalne,..aj tyzden nemusi kakat,..neboj

hviezdicka111
28. mar 2014

@kavicka21 neboj, je to v poriadku 🙂

adrika1704
28. mar 2014

@kavicka21 moja malinka v tomto veku raz 9 dni 🙂 ale to uz som trosku stresovala 🙂)) ale dr. mi vysvetlila, ze v tomto veku uz sa deticky viac pohybuju a vlastne doslovne spotrebuju vsetko co spapkaju a tak neni co vykakat 🙂

sabina1975
28. mar 2014

ahoj ja mam 5 mesacnu plne kojenu dcerku a kakame kazdy den rano na obed a aj vecer

merynka3
28. mar 2014

u kazdeho bejby inak...ale pokial kaka je to v poriadku ;)

kavicka21
autor
28. mar 2014

Aha tak dakujem trochu ste ma upokojili 🙂)

sisi76
29. mar 2014

ja som do 6.mesiaca mal plne kojila,ani čajíky nemala a kakala tak 1x za 8-9 dní,tiež ma to stresovalo ale malá bola v poriadku.plne kojené deti kakat nemusia každý den,je to bezzvyšková strava.teraz sme začali 7.mesiac,1x denne dávam príkrm a kaká každý den,stolica je už ale formovaná.takže sa zbytočne nestresuj,ak je babatko v pohode a nemá bolesti,nezvracia a pod.jednoducho všetko tvoje mliečko strávi bezo zvyšku.tak papajte a budte zdraví.