Nezovstúpený semenník

katusik19
3. apr 2014

ahojte baby...moj syncek nemal zostupeny semenik,teraz se boli na operacii ale povedali mi ze mal kratku uzdicku a ze to neislo spostit uplne do miesku, co znamena ze ako bude rast tak mu to moze zasa vyskocit hore a museli by mi to robit znova...mate s tym niektora skusenosti prosim vas?

stefka33
3. apr 2014

@katusik19 A čo by si potrebovala vedieť? 🙂 Môj to mal.

katusik19
autor
3. apr 2014

no ze ci o bolo treba v neskorsom veku este operovat alebo ci to bolo uz v poriadku

katusik19
autor
3. apr 2014

@stefka33 no ze ci to mal v poriadku alebo ci ho bolo treba v neskorsom veku este operovat

stefka33
3. apr 2014

@katusik19 Teraz má 11r. a všetko OK. Robili mu rez len v slabine, alebo aj na miešku? Mne doktor vravel, že mu spravil rez aj na miešku, aby nemal vajko veľmi navoľno, tak sa tam potreboval dostať a zafixovať na miesto. Zrejme mal opačný problém ako tvoj, čiže miesta bolo habadej.

katusik19
autor
4. apr 2014

@stefka33 robili mu rez aj na miesku no ved dufam ze sa to vsetko podari a ze sa mu to nebude vracat naspet do slabin...aby chuda uz nemusel ist

ebi88
26. sep 2018

@katusik19 ahoj prosim ta ako ste dopadli? Nas maly je po operacii, este s amu to hoji ale semennik ktory bol operovany zasa vidim ze v miesku nienje, som zufala ;( nahmatat sa da ale vyssie nie v miesku. Neverim ze zasa pojde na operaciu...