Niečo ako apnoe v bdelom stave u dojčiat. Poznáte to?

liv1
7. apr 2011

Ahojte kočky, naša malá pár dní vydáva také čudné zvuky. Je to pri tom ako sa nahlas smeje, alebo keď ju rýchlo vezmem na ruky. Akoby sa nemohla poriadne nadýchnuť, tak akoby zhíkne a pritom sa nadychuje. Robí to asi 3 dni, najprv to bola sranda akože nový zvuk, ale teraz ma to už strašne desí. Áno, pôjdeme k doktorke, poradňu máme o týždeň. Ale rada by som vedela vaše skúsenosti, či to nerobili vaše deti. Nádchu nemá, ale my s mužom sme alergici tak určitý nábeh tu môže byť. Ale žeby len tak zrazu? A ozaj ak poznáte čo je to apnoe, tak vyznie to tak podobne, ale v bdelom stave. V noci nie je žiaden problém, inak dýcha normálne.

vefi89
10. apr 2011

Livka, nerobí to ona schválne? Aj mne Mišo robil takéto kraviny. Prišiel na niečo, tak to opakoval, čím viac ma to jedovalo, tiež som sa bála a ohriakovala ho, tým častejšie to robil...Ako sa pri tom tváry?? to je dôležité! všimnite si to a podľa toho udúďte. ale lekárke to isto spomeňte, možno to nebude len sranda. držím pršteky 😉

liluu
11. apr 2011

aj nám to robí synček. tiež som sa zľakla najpv ale potom sa chichotá.... takže je to bude len srandička.... 😀 😉

kvetinqa
30. apr 2011

My mame uplne to iste. Maly akoby vtiahne vzduch do seba, zadrzi ho a potom ho to asi zacne drazdit a zakasle, no a potom sa zarehoce. znie to akoby mal nieco v krku alebo tak.... ked je v klude a nikto si ho nevsima, nerobi to a cim viac sa rozculujem a on tym padom puta viac pozornosti, tym to castejsie robi... Nas maly sa narodil po CR s vodou v plucach a tri dni bol na pristrojoch, lebo dychal strasne rychlo a plytko, az kym sa voda nevstrebala.. takze ked zacal robit toto, myslela som, ze umriem od strachu, lebo zakazdym akoby prestal dychat... ale ked spinka, je v klude, tak to nerobi. robi to len ked sa jasi, takze som uz kludna...

petkave
30. apr 2011

U nás je to podobné. Malý na to prišiel nedávno. Ako keby lapal po dychu veľakrát... Hapká, potom prestane dýchať, potom sa nadýchne... rozrehoce... 😲