Odtok plodovej vody v 17. týždni

katy966
9. dec 2017

Ahojte v 17 tt mi odtiekla vsetka plodova voda. Lepili ma uz 2x so specialnym lepidlom ale nepomohlo. Voda sa stale vytvara a odteka. Som uz v 23 tt a ziadna voda zacala som nato krvacat, je to taka krvava voda niekedy vyjde pozitivna skuska temesvaryho na plodovku. Babo je zatial v poriadku ale zistili mi ze ma ovalnejsiu hlavicku ako citronik z tych tlakov ze tam nema miesta. Ma niektora s tym skusenosti? ci ste vydrzali aspon do toho 25 az 26 tt bez vody a ci je babo v poriadku ci nema ziadne deformacie ?

yennn
9. dec 2017

Ja som pred par rokmi lezala v ruzinove s kockou, ktorej kazdu noc voda natiekla, cez den vytiekla. Bola uz v 25tt a cakali na 26tt, ale tato zalezitost sa tahala uz 5 tyzdnov vtedy. Verim ze to vydrzala.
Drzim palce ❤

vierocka888
9. dec 2017

Nemam skusenost ale silno drzim palce aby ste to s drobcekom zvladli 😘

jankaga
9. dec 2017

@katy966 ahoj. Mnezacala odtekat ca v 21tt, bola som tiezna amniochate. Tiez nepomohlo, po dvoch dnoch znova zasazacala odtekat, vytvaratsa nova ako tebe. Na utz videli, zenemam ziadnu plodovu vodu. Porodila som v 26tt, cisarskym rezom. Nakoniec tamvraj aj nejaka voda bola. Utz je skreslene a duplom ked tam je malo alebo ziadnavoda. Napis m i ip kedchces. Mozme pokecat

katy966
autor
9. dec 2017

Dakujem pekne hlavne aby to vydrzal a bol zdravucky 🙂 aj ked viem ake su rizika pre predcasne narodene deti ale verim ze bude vsetko fajn.