Odtok plodovej vody v 20 tt - máte s tým skúsenosti?

veron911
4. feb 2020

Dobrý deň, ma prosím niekto skúsenosť s odtokom plodovej vody v 20 tt tehotenstva? My sme už dva týždne úplne bez plodovej vody ale stále bije srdiečko a cítiť aj pohyby. Je tu niekto komu sa podarilo vydržať aspoň do 28 týždňa a porodiť zdravé bábätko? Prípadne iné skúsenosti. Ide mi hlavne o to, či dieťa ma sancu byť zdravé ak takto dlho nemá plodovu vodu.

amelia000
4. feb 2020

@veron911 https://www.modrykonik.sk/forum/choroby-a-komplikacie/odtecenie-plodovej-vody-v-22-tyzdni-tehotenstva-2/
Tu je vela pribehov, ale zacinaju az mozno na 5tej strane.
Silno drzim palce aby dopadlo vsetko dobre. ♥️♥️♥️

sianka
4. feb 2020

@veron911 je tu jedna mamička - zuzike123 - ktorá si tým presla a má na svojom profile pribeh svojej dcérky písaný na pokračovanie (momentálne 46 časti)...

sonia1990
4. feb 2020

@veron911 ahoj moja sesternica mala toto asi v 24 týždni začala len mierne krvacalat ležala v nemocnici na infuziach asi po 5 dňoch hu pustili domou je už nekrvaca a ze už je to v poriadku po týždni co bola doma jej začala odtekat plodová voda previezli hu do Bratislavy a nakoniec sa jej narodila dcérka v 6 mesiaci predčasné narodena. Takúto situáciu netreba odkladať a ihneď ísť bud na pohotovosť alebo doktorovi

veron911
autor
4. feb 2020

@sonia1990 snáď si nemyslite že som s tým doma 🙂 som v nemocnici a aj sa mi to stalo v nemocnici po tom ako ma prijali s krvácaním

sonia1990
4. feb 2020

@veron911 tak držím palce hádam všetko dobre dopadne zbytočne sa nestresuj té buďte kľudná a snažte sa myslieť pozitívne že všetko bude v poriadku plodová voda sa naďalej bude vytvárať a kým sa bude dat budú sa snažiť nehat mimino co najdlhšie v brušku držím palce

kajkag
4. feb 2020

Mne odtekala v 17 tyzdni, bohužiaľ v 22 týždni sme boj prehrali, potratila som😥

amarilka26
4. feb 2020

Ahoj, nemam sice s tym skusenost, no drzim silno palce.

baccio
5. feb 2020

Tak myslím že ti nemohla odtiecť všetka lebo to by znamenalo pôrod.Stane sa že odtecie predná alebo zadná alebo odteka postupne.Dietatko tam ale neostáva nasucho.Su tam vyššie rizika infekcie a iné ale ak si sledovaná tak musíš veriť že lekári budú robiť všetko preto aby bábo dozrelo a mohlo sa narodiť zdravé....možno skôr ale nezufaj.Drzim palce nech vám to dobre dopadne.

vinejka6
6. feb 2020

Tak ako píše @sianka precitaj si príbeh zuzike123
Píše aj o dr. FERIANCOVI, ktorý robí amniopatch-lepenie plodovych obalov. Nie vždy sa to vsak dá, a Nie každej žene. Skus sa s ním však spojiť. 🙂 a držím palce