Opakujúca sa angína u 4 ročného dieťaťa

denij
3. mar 2012

Prosím Vás potrebujem súrne poradiť.Máte niekto skúsenosti s opakujúcimi angínami????Mám doma 4.ročné dieťa a angínu máme už 6.krát za sebou,výter sa berie po každej,vraj bežná flora.Krv bola odobratá,vraj všetko ok.V prvé dni má CRP-170.po 10dní brania ATB.8.Teploty má 40-ky ,5 dní a doktorka len krčí plecami a nič nerieši

Prosím každá radu si budem vážiť,poprípade ak ste niekto z okolia Čadce,ŽIliny,nepoznáte skúseného(odborníka)pediatra za ,ktorým by sme mohli ísť a poradiť sa ,keďže naša doktorka nemá snahu pomocť

sisaha
3. mar 2012

@denij ja by som sla na ORL, nech urobia vytery, kompletne krvne rozbory a nech odporucia liecbu, alebo zvazia vybratie mandlí..

sissy27
3. mar 2012

choď na ORL, najlepšie na detské... ja som toto prekonala ako dieťa, a pomohlo až vybratie mandlí, krčných a potom aj nosných - tie dokonca 2x... odvtedy som bola chorá max 2x ročne a aj to s neporovnateľne ľahším priebehom a je tomu tak dodnes... inak sa čudujem, že tvoja pediatrička predpisuje ATB v pohode 6x za sebou a ani nemrkne 😠

rodinalel
3. júl 2022

@denij mozem sa prosim opytat ako ste skoncili? Co vam pomohlo.... my tak isto s 3 rocnym synom. Dakujem