Operácia hernie v Bratislave a ubytovanie mamičky

simiatko2
12. jan 2016

Dobry den, chcem sa spytat ako prebieha hospitalizacia na detskej chirurgii na Kramaroch. Mojej 3 mesacnej dcerke idu operovat herniu na slabinach. Ako je to s ubytovanim mamicky v nemocnici? Dakujem za odpoved

dionyzka
12. jan 2016

@simiatko2 Mna sa na prijme opytali, ci idem s nou alebo zostava sama. Nahlasila som, ze idem s nou. Dieta bolo v detskej nemocnicnej postielke, ja vedla nej na normalnej nemocnicnej posteli. Jedna sprcha, jeden zachod pre vsetky matky na oddeleni. Jedlo ma zabezpecene iba dieta, myslim, ze mi niekto spomenul medzi recou, ze si mozem priobjednat nemocnicnu stravu za plnu sumu - to som zrusila po prvom dni, pretoze som dostavala detske porcie ako kasa, predsnidavka, co dospemu cloveku nestacilo.
Toto bolo v roku 2012. Mozno, ze sa nieco zmenilo.

lindana
12. jan 2016

Mozes si poziadat o nadstandardnu izbu. Nadstandard spociva v tom, ze ste tam same, a mate vlastnu sprchu, plus je tam mala telka, inac je to tiez stara izba. Ja som tak bola so synom ked mal 4 tyzdne a najdolezitejsie bolo pre mna, aby ho po operacii nikto nebudil a nerusil. Inac nas tam nechali len jeden den. Operovany bol nadranom a na dalsi den rano sme sli domov.

lindana
12. jan 2016

Ano, nemocnicnu stravu som si ja objednala, ale odporucam sa skor stravovat v bufetoch, ja niesom vyberava, ale jest som to nedokazala. Bolo to v roku 2013.

pribinak
12. jan 2016

Oproti nemocnici je male Tesco, takze ked bude babatko spinkať, mozes vybehnúť si kupit nieco jesť, lebo napr v nedelu su bufety v nemocnici zavreté a nemocničný strava je ....no nemocničný strava, ale da sa objednať aj jedlo donáškovou službou

simiatko2
autor
12. jan 2016

Dakujem vam velmi pekne, a ako je to s dietatkom po operacii? Davaju mu nejake infuzie proti bolesti? Lebo moja mala je strasne placliva a po tej operacii to uz si neviem ani predstavit co bude robit

lindana
12. jan 2016

@simiatko2 asi to bude individualne, mojmu nedavali nic, ale on bol fakt este mini babo. V podstate prve 4 hodiny po operacii spal a potom bol relativne fajn, nemal to miesto myslim bolestive, ale zas sa ani vela nehybal, bol v zavinovacke este. Detom sa to rychlo hoji, a ten rez nieje velky, do tyzdna to bolo krasne zahojene

simiatko2
autor
12. jan 2016

@lindana kolko cca trva operacia? Babatko vam hned po operacii priniesli na izbu? Kolko bolo babo prec?

lindana
12. jan 2016

Bol prec asi 1,5-2 hodiny, ja som cely cas cakala pred operackou a potom som si ho tym vozikom zobrala na izbu. Potom len spolu sme boli

simiatko2
autor
12. jan 2016

A kolko nemohli vase deticky papat pred operaciou a kolko po nej?

lindana
12. jan 2016

@simiatko2 tak pred operaciou presne neviem, lebo maleho operovali urgentne v noci a nemali sme nejake predoperacne vysetrenie. Z operacky prisiel asi o 3 rano a kojit som ho mohla o 7 rano.