Operácia krčných a nosných mandlí

kubikamamka
4. mar 2024

dobry den ako dlho po operacii krcnych a nosnych mandli ostavaju deti v nemocnici? Vcera bol prijaty dnes operacia

andrejka1974
4. mar 2024

@kubikamamka mojej dcére vyberali nosné a krčné zmenšovali a boli sme tam štyri dni

kubikamamka
autor
4. mar 2024

@andrejka1974 s krvacanim ?

sev111
4. mar 2024

@kubikamamka my rano operacia poobede uz bol syncek doma

kubikamamka
autor
4. mar 2024

@sev111 a smiem vediet kde bol operovany

sev111
4. mar 2024

@kubikamamka v BB minuli rok

andrejka1974
4. mar 2024

@kubikamamka nie pri operácii krčných mandlí sú deti tam vždy dlhšie

mimcurik
4. mar 2024

@kubikamamka moj syn bol operovany v PO, vybreali nosne i krcne a na 4.den nas pustili (bola som hosp. S nim)

tetapetra
4. mar 2024

@kubikamamka všetko závisí od poisťovne. Ak sa nemýlim dôvera vyžaduje dlhší čas v nemocnici

kubikamamka
autor
4. mar 2024

@mimcurik aj my moj je v po

kubikamamka
autor
4. mar 2024

@mimcurik a boli ste kedy asi

biibiana
4. mar 2024

Nosova mandla je jednodnovka. Pri krcnych sa ostava aspon 48hod po operacii.

kubikamamka
autor
4. mar 2024

@biibiana nam povedali ze v stredu nekrvaca ani teploty zatial nema

mimcurik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimcurik
4. mar 2024

@kubikamamka v juni 2023 ... 8r mal vtedy...
operovala ho mudr. Dominika smolkova a mudr veronika krauszova... Krasne vsetko vysvetlili pred operaciou i po operacii... Bohuvdaka nemal komplikacie po operacii. ..zvladol to skvele a spokonny ze som bola pri nom v podstate cely cas... Mal CA ( na operacnej sale som bola kym ho neuspali a po operacii hned ma zavolali kym este spal.. Cize ked sa prebral, bola som pri nom ) Povodne mal velmi komplikovany stav pred operaciou

kubikamamka
autor
4. mar 2024

@mimcurik tak ja s nim nesom lebo koncim 7m tehotenstva je s babkou aj ona s nim isla na salu kym nezaspal a potom na pooperacnu nas mal ist len s nosnymi a vcera primar rozhodol aj my ze krcne mal velmi zvacsene

mimcurik
4. mar 2024

@kubikamamka uvidite co vam povedia neskor... Drzim prsty nech je rychlo v poriadku maly 🙏 aj s babkou mu je urcite ovela leosie ako keby mal byt sam...

kubikamamka
autor
4. mar 2024

@mimcurik to je len on je bojazlivy uvidime a neviete kedy maju rano vyzitu pred operaciou? on ma 4r

mimcurik
4. mar 2024

@kubikamamka och to uz nepamatam tak presne, no zda sa mi ze medzi 7.30 az 8.00 chodili na vizitu... S nami bolo na izbe take,, bojazlivejsie " mladsie dievčatko a tiez to uzasne zvladla... Aj sestricky boli skvele, ochotne a velmi mile... Ozaj klobuk dole pred celym timom ORL

kubikamamka
autor
4. mar 2024

@mimcurik no aj mama hovori ze pekne vsetko vysvetlia a chodia na kontrolu ku nemu teraz by mal mat infuziu

kubikamamka
autor
4. mar 2024

@mimcurik on bol o 9 operovany a prednim este jedno okolo 8

kubikamamka
autor
5. mar 2024

@mimcurik a mali ste velky opuch? syn nechce pit a ma opuch

mimcurik
6. mar 2024

@kubikamamka mal opuch, jest nechcel takmer vobec ale pit sa snažil... No prvy den po operacii bol tusim iba na infuzkach...

kubikamamka
autor
6. mar 2024

@mimcurik aj ste zvracali

kubikamamka
autor
6. mar 2024

@mimcurik dnes na silu viac je a pije dali mu antibiotika a na upokojenie zaludka prisli aj s detskeho oddelenia ta ze tam nemusi ist len dva dni musi viac jest takze mozno az piatok domou

mimcurik
6. mar 2024

@kubikamamka nie, našťastie nezvracal... Potom pomalicky zacal viac jest a pit... Ja som snazila ozaj mu davat iba to co mu chutilo a mohol, len aby to udrzal v sebe... Nas pustili na 4.den domov

kubikamamka
autor
6. mar 2024

@mimcurik brali mu krv vyter ze s coho vracia mal infuziu na upokojenie zaludka predtym antibiotika na infuzku a je ale na silu a stiekackou vodu aj polievku inak nechce ranajky polovicu zjedol

kubikamamka
autor
6. mar 2024

ale vdaka Bohu opuch ma mensi a nechce preto lebo to nema chut

ivec16
6. mar 2024

moj mal vyberane nosne a zmensovane krcne, jednu noc bol v nemocnici… robili mu to laserom, krvacanie nemal, nezvracal na treti den jedol uz take makke veci, od 5 dna dr povedal ze moze jest vsetko… ale nedavala som mu aj tak take veci co mozu poskriabat (cerstva bageta, rezen, hranolky a podobne)

kubikamamka
autor
6. mar 2024

@ivec16 je mu museli vybrat lebo stale chrapal a kvoli usiam

ivec16
6. mar 2024

@kubikamamka moj mal spankove apnoe, v noci sa casto budil, ku koncu mal nonstop pol roka nadchu, unaveny bol, kruhy pod ocami, usta stale pootvorene, neprospieval… od operacie za pol roka pribral 7 kg