Ovčie kiahne

29. dec 2022

Ahojte, mali ste niekto alebo vase detičky slabsie ovčie kiahne, napr iba jemný šíriaci vysyp, ziadne ine priznaky? Ako to u vas vyzeralo? Ďakujem 🙂

zabka79
29. dec 2022

Syn to mal vsade aj v puse a v uskach

luliu
29. dec 2022

Ja som mala ako dieťa, v čase kedy mala sestra kiahne, pár vyrážok, naozaj pár. V dospelosti som si dala robiť protilátky a mám ich

snehulak77
29. dec 2022

Moja mamina ma protilátky, vysokú hladinu. Ani nevie, že mala kiahne 🤷‍♀️

moni2522
29. dec 2022

Môj 3 ročný syn mal cca pred týždňom a pol. Mal ich možno dokopy 10. Zato staršie deti, ked to mali pred par rokmi boli celý obsypaní.

autor
29. dec 2022

Ďakujem krásne, môžu takto vyzerať kiahne? Ma ich na trupe, zadku, par na chrbte, jedno za uchom, a po novom aj na rukach a nohach pár drobnych....🤷🏻‍♀️

niky21
29. dec 2022

Áno, toto sú presne ovčie kiahne 😉 aj mladší ich teraz má, sú menšie, zrejme koluje slabšia varianta kiahní 😄 lebo neterka mala v lete aj par deti v škôlke u nich a boli veľké a všade. Moji mali hlavne za ušami, vo vlasoch, trup, chrbát, trochu nohy, ruky a tvár.. Skoré uzdravenie 😉

sono2
29. dec 2022

Áno dcéra mladšia dostala mala na sebe asi 30
Horúčka 2 krát po 12 hodinách. nikde na intímnych ani tvári. Staršiu som dala hneď ocko dostala za 12 dní priebeh bez teploty vyrážky asi 10 fakt neklamem

sono2
29. dec 2022

Áno. Očividne pribúdajú ak je očko nemusia môžu ostať v počte 5 a koniec.

autor
29. dec 2022

No na kiahne ju nemam očkovanu ale svokra a aj manžel nemali zevraj kiahne (alebo maju imunitu alebo mali slabšiu verziu a nevedia otom) tak rozmýšľam ci to nema po nich 🤔