Predkožka u skoro 2-ročného chlapčeka

13. sep 2023

Ahojte maminy
Synček mal dlho nahromadenú smegmu za predkožkou. Už je to par týždňov čo to začalo postupne vychádzať von, ale nie cez tú “hlavnú” predkožkovu dierku, ale urobili sa mu zvlášť malé dierky na každom mieste kde tú smegmu mal a odtiaľ vychádza. Nestretli ste sa s tým? Je to v poriadku? Neviem to lepšie opísať. Ciká bez problémov, kupem ho každý večer v slezovom macerate nakolko ma fimozu.

P.S. K urologovi sa nehrniem pokial maly nemá nejaké problémy/ zápaly atd keďže som v okoli nenašla urologa ktorý by mu to nesťahoval násilne.

nttnnt
13. sep 2023

Mame to iste jemu to akoby prasko a vsetko sa to vyrutilo von…des a ostali dierky… neriesim doktorka povedala ze to vyzera ok a pri sprche pomalicky stahujem tak ako doteraz

anavixy
13. sep 2023

Brala by som to ako znak toho ze sa predkozka postupne odliepa. Neviem co je hlavna predkozkova dierka, ale teda ak tie “dierky” su normalne na kraji predkozky pri usti mocovej trubice, tak tak si predstavujem ze to ma byt.

autor
13. sep 2023

@nttnnt áno presne ostali tam aj tie dierky. Máte to dlho? Nerobilo to problémy časom? Včera sa mu urobila väčšia dierka na jednom mieste a mal to dosť červene. Násilne nestahujem ale snažila som sa odtiaľ dostať toľko smegmy koľko šlo samo. Potom som mu tam dala framykoin. Trochu mam strach aby sa to nezapalilo

autor
13. sep 2023

@anavixy no práve to nie je pri ústi močovej trubice. Lepšie to napsiala @nttnnt akoby praskla koža v oblasti kde bola nahromadena smegma, bez krvácania. Akurát včera sa mu urobila väčšia prasklinka/ dierka a mal to trochu červene. Vyšiel odťal väčší kusok preto asi to začervenanie

anavixy
13. sep 2023

Ahaa, zaujimave, sice to mi uz az take normalne nepride, ale moze byt, ked dr vravi ze je to tak ok. Citala som o keratinovych perlach ktore prasknu a tym sa dostane von smegma a oddeli predkozka na tom mieste, ale predstavovala som si to ze to vyjde proste smerom k mocovej trubici, nie rovno z boku 🤔 A veru s tymi urologmi mas pravdu, nerozumiem tomu preco silou mocou chcu stahovat predkozku uz dobre ze nie od dveri ked sa vsade hovori/pise, ze sa to nema robit, clovek tam radsej ani nejde lebo vie co bude nasledovat 🤯

delmondo
14. sep 2023

Je to v poriadku. Môj to mal tak asi pred rokom. Smegma vyšla, otvor ostal. Nič sa s tým nedeje, nezapaluje sa to

nttnnt
14. sep 2023

Mame to tyzden ani nie 🙂 mozno aj menej davam framykoin a este pri kupani obcas troska vyjde tymi “dierkami” inde ma predkozku nalepenu na zalud a len tam kde boli hrce ostali tie dierky akoby uvolneny kusok predkozky tak dufam ze sa zacne uvolnovat aj zbytok

sulavikova
16. sep 2023

Skúste urológa, my máme vynikajúcu skúsenosť, extra prístup k malèmu chlapcovi, 3 návštevy a problém vyriešený🥰

autor
16. sep 2023

@sulavikova nenašla som urologa v okoli ktorý by neriešil fimozu strhavanim predkozky

sulavikova
16. sep 2023

@sulavikova púchov/ považská bystrica fajn chlapi, profesionálny prístup