Problém s kakaním dvojtýždňového bábätka

vivien543
14. apr 2021

Ahojte baby taky problem mame 2 tyzdnove babo kojim prikrmujem kendamilom maly pekne papa o od nedele sa puci krci nozky a nevie sa vykakat tak som mu dala rektarnu rurku aj som cvicila s nozkami brusko masirovala pupikom no pomohla len rurka a hned sa 3 krat po sebe vykakal mal trosku redsie ale hlavne nemal zapecene uz takto fungujeme od nedele neplace a ked sa vykaka je uplne spokojny volala som doktorke odporucila my feniklovy caj 1dc aby vypil za den ake mate s tymto skusenosti dakujem kazdej za radu

nevenka
14. apr 2021

No dost skusenosti mame, s dcerkou sme sa trapili strasne dlho. Nam to fenikel este viac zhorsoval, nemohla som ani ja vypit. Teraz mame 4 mesacne babo a este stale sem tam rurka musi byt. Dobre mu sadli probiotika Probio Fix Baby.
Skus si kupit moringu, v kapsulach, zvysit tvorbu mliecka, aby si nemusela prikrmovat. Mozno ta kombinacia materskeho a umeleho mu nesedi. Nas sa neprisaval, az v 6 tyzdnoch sa podarilo bez klobucika a tiez sme dokrmovali. Ale moringa mi pomohla, aj odsavanie elektrickou odsavackou. Skus to este aj takto. A rurky sa neboj, dcerka sa vykakat nevedela poriadne sama aj vyse 6 mesiacov, kludne mu pomoz. Mala nam ma pupocny pruh z toho pucenia a placu, az vresku. Hrozne to bolo. Nastastie, je zdrava, ma uz pomaly 6 rokov. Ak by nepomahalo, kludne mi napis, my sme vyskusali s malou snad vsetko, co existuje, poradim. Ale zaklad, u nas pomohli bulharske probiotika spolu s tekutym kolostrom dlhodobo. Drzim palce, bude to dobre, neboj 😉