Problém so sťahovaním predkožky

umatko
8. mar 2007

Ahojte všetky mamičky, ja mám taký obrovský problém a súrne potrebujem poradit. Dnes sme boli s našim malým u pediatričky a hned nás odporučila na urologiu s pipíkom. Nejde mu stiahnút úplne predkožka. Má niečo cez dva roky a velmi sa toho bojím, viem aký je moj viktorko citlivý na bolest a este mu to budem musiet stahovat po zákroku. Poradte co mám robit?

makiavella
21. okt 2019
Používateľ makiavella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od makiavella.

@gin124 Aha, tak to jste vy s tim zvlastnim smyslem pro humor. Uz jsem od Vas nejake zvlastni fanaticke bludy cetl. Pokud byste nejenom urazel a dehonestoval lidi na internetu, ale realne se i na clanky prokliknul, zjistil byste, ze nejenom, ze jsou napomocne a bez jakychkoliv reklam, ale informace a uzitecnost clanku primo garantuje SEXUOLOZKA s mnohaletou praxi, ktera o tematech vi diky vzdelani a praxi mnohem vice, nez Vy sam v techto internetovych debatach. Verim, ze me jiz atakovat s temito neopodstatnenymi urazkami nebudete. Dekuji.

bejkovnicka
21. okt 2019

@deedol Peter Bartoň

deedol
21. okt 2019

@bejkovnicka pozeram, ze je na kramaroch aj v procare. vy ste sli na kramare? normalne ste sa objednali cez ten ich system (dfnsp)? dakujem za info🙂

bejkovnicka
21. okt 2019

@deedol ano

gin124
21. okt 2019

@makiavella Neměl jsem na mysli zrovna to fórum, kde je ta sexuoložka. Já se z toho zabývám pouze jedním parciálním tématem a tam je plno hrubých omylů. Jenom nevím, zda se jedná skutečně o pouze o omyly nebo manipulace. Na tom fóru jsou autoři blogů uvedeni, takže budu nejprve kontaktovat je a až poté budu moci vyslovit nějaký rezultát. Muselo to ale počkat, protože jsem musel nejprve přeložit čtyři články pro své osvětové webovky.

gin124
21. okt 2019

@bejkovnicka Škoda, že na Slovensku neexistují stránky Známý lékař, hned bych se tam na něho mrknul.

deedol
21. okt 2019

@gin124 lekar.pluska.sk - tam su hodnotenia lekarov.

gin124
21. okt 2019

@makiavella Mimoto, mé vědomosti nejsou z internetových debat. Mám je ze zahraničních zdrojů. A jde mnohdy o lékaře s profesorským tilulem. A ohledně té vaší sexuoložky. U ní jsem konkrétně vůbec nic závadného nenašel ale pravděpodobně o nějakých věcech vůbec neví ale to bude asi kvůli tomu, že to vámi propagované ZLO je pořád na rozdíl na západ o našich pořád ještě raritní, jak se tam píše v jednom rozhovoru. Já se držím jiné sexuoložky, která si v té věci provedla svůj vlastní výzkum, Dr Ann-Marlene Henningové, dánské sexuoložky, moderátorky televizních pořadů a autorky která od roku 1985 bydlí a pracuje v Hamburku, kde já sám též často pracovně bývám.
https://de.wikipedia.org/wiki/Ann-Marlene_Henning

adkoalauri
27. okt 2019

Ja som spravila doma slezovu mast a za 15 dni vidiet vyskedok.Natierame a stahujeme denbe 2-krat,ale nie nasilu.Nejde dole este cela koza,ale dobra polovicka.Za mna spokojnost

deedol
27. okt 2019

@adkoalauri aky je postup na tu mast, prosim ta?

adkoalauri
27. okt 2019

@deedol napisem ip

katariinka
28. okt 2019

@adkoalauri Aj ja poprosím postup..kludne do ip..dakujem

montemotherone
28. okt 2019

@adkoalauri len či je spokojný aj syn 🤦‍♀️ bože baby, táto téma je z roku 2007 a odvtedy sa názor na sťahovanie predložky chlapcov dosť zmenil.

stulrajterova
28. okt 2019

@montemotherone no neviem, nam pediatricka kontroluje aj 11 rocnemu....aj 7 rocnemu.

deedol
28. okt 2019

@montemotherone napis, co treba robit a nerobit podla najnovsich vyskumov🙂 ja sa rada poucim🙂 (bez ironie, naozaj to myslim)

lubike
28. okt 2019

ak tam nie ja žiadny iný problém, tak s nimi nikam nebehajte. Je to pre dieťa trauma, keď mu na pipika siaha niekto cudzí a ešte mu "robí zle". Boli sme s tým u chirurga a stiahol mu to nasilu a potom sme doma mali problém, lebo mu natrhol kožu (to mal asi 5r.). Malý nechcel ani cikať, lebo ho to štípalo a po každej malej sme museli umývať, no hrozné. Viac som to neriešila. Samo to povolilo v lete, keď sa dosť kúpal (asi 8r.). Vtedy je tá koža volnejšia a pekne to ide.

bazoskaa
28. okt 2019

Slezový krem od Justu mám k dispozícii ak by chcel niekto vyskúšať ,sú s ním výborné výsledky ...

stulrajterova
28. okt 2019

@bazoskaa myslím, že každý z nás odborných poradcov ho má k dispozícii, ale aj vzorky, a základom je PORADENSTVO 🙂 a to tu šírime 🙂 viaceré Jusťáčky 🙂 skvelé produkky...

bazoskaa
28. okt 2019

@stulrajterova samozrejme to k tomu patrí a samozrejme poskytujem aj poradenstvo aj vzorky darujem ale to už je individuálne v súkromnej správe nakolko nie vždy je vhodné rozoberať chulostivé problémy verejne ..😉😉😉

adkoalauri
28. okt 2019

@montemotherone odkedy je tato tema, mi je uplne jedno,nakolko pediatricka so starsim synom ma pred dvomi rokmi poslala na chirurgiu a tam mu kozu stiahli nasilu.Dodam,mal pod kozou kopu hnisu,nechcel chodit curat,palilo ho to...takze zanedbavat to vobec netreba..a co sa tyka mladsieho,ani nemukne...nestahujeme totiz nasilu!

adkoalauri
28. okt 2019

@stulrajterova aj u nas to kontroluje pani doktorka

adkoalauri
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nitka1157
2. dec 2019

@adkoalauri
@deedol
@katariinka baby poprosim tiez ako sa robi ten krem dakujem

deedol
2. dec 2019

@nitka1157 slezovy krem som kupila (z justu). moc nepomohol u nas.
baby mozno vedia, ako sa robi ten macerat, ja neviem.

nitka1157
2. dec 2019

@deedol a vam pomohlo nieco?

deedol
2. dec 2019

@nitka1157 zatial nie, ale maly ma este len rok a pol, tak uvidime...

deedol
2. dec 2019

@nitka1157 este je taky cesky "pinda" krem, mam pocit, ze s tym to ide lepsie ako s tym od justu, ale posun je stale minimalny.

stulrajterova
2. dec 2019

@deedol a ako ste ho aplikovali? vmasíruvali ste pravidelne aké dlhé obdobie?

nitka1157
2. dec 2019

@deedol kde sa da prosim kupit

stulrajterova
2. dec 2019

@nitka1157 slezový z justu? viem vám s tým pomôcť som registrovaná poradkyňa, pravidelne objednávam a pomáham s poradenstvom a produktami...ak potrebujete, píšte mi do správy.