Rekonvalescencia po vybratí mandlí

marzii35
23. mar 2024

Ahojte ako to bolo po výbere nosných mandlí? Boli nejaké komplikácie? Ako to deti znášali? Bojím sa

pribinak
23. mar 2024

@marzii35 na 2. deň si ani nepamätal že mu niečo robili. O týždeň bol v škôlke

emuemu
23. mar 2024

Deti to toleruju velmi dobre, ak sa nepridruzi infekcia, na 2. den funguju akoby nič.

cezpat
23. mar 2024

@marzii35 Môj (3roky) už v ten deň večer vyzeral akokeby mu nič nerobili...

marzii35
autor
23. mar 2024

@cezpat fakt? Och to ste ma potešili. Všade čítam že bolesti hlavy hrdla problém s rozprávaním, zle stavy po narkoze a už ma chytá panika 🤦

cezpat
23. mar 2024

@marzii35 Ako každé dieťa reaguje inak, je to individuálne. Ale aj dievčatko, čo bolo s nami, hneď po narkóze sa začalo hrať a chcelo jesť.
Môj večer zjedol tri taniere špagiet, nesťažoval sa na žiadnu bolesť. Správal sa ako inokedy.
Tak držím palce.

bubik6x
23. mar 2024

@marzii35 problémy s rozprávaním nastávajú pri krčných mandliach takže pri nosovej to bude v poriadku, mne vyberali všetky naraz a tu nosovú som len tak akokeby miernu bolesť nosovej dutiny cítila ináč nič

marzii35
autor
23. mar 2024

@bubik6x ach baby ďakujem vám ja všetko tak hrozne prežívam lebo on len odber krvi nesie tragicky tak mám veľký strach čo tam bude. Ako dá narkozu. Ale musím to riešiť lebo je 10 mesiacov v roku chorý a už sa na to nemôžem pozerať. On už ani nevie dýchať nosom iba ústami a zle rozpráva. Chodíme na logo ale to asi zbytočne