Robili aj vaše deti divné pazvuky?

abbie
22. feb 2012

Syn má 13 mesiacov a už mesiac vydáva dosť čudný zvuk podobný kašľu, vyzerá to ako keby sa drhol, ale nič mu nie je, dýchanie má čisté povedala Dr.
Niekedy sa to podobá na zvuk štartovania totálne starého auta 😖 ... najhoršie je, keď to začne robiť v obchode, ľudia na neho kukajú, že čo mu je ...
Robili aj vaše deti zvláštne pazvuky?
Nahrali sme si to na video a Dr. povedala, že sa s takým zvukom ešte nestretla ... ☹

melonik7
22. feb 2012

synček mojej kamarátky robí niečo ako híkanie somárika, lepšie povedané veľkého somára 🙂 tiež je z toho trošku smutná, ale na logopédii jej povedali, že je to v poriadku a nemá sa za to dieťa napomínať, upozorňovať..majú sa zamerať na časté čítanie básničiek, nahlas a zrozumiteľne, spievať mu..aby sa mu podvedome dostal do ušiek nový zvuk...

kvetinqa
22. feb 2012

a nerobi si z teba srandu? nas maly kasle, kycha, hika a vsetko to robi naschval. Kazdy tyzden je aktualny iny zvuk..

anjelicek26
22. feb 2012

Keby sem pridas to video, da sa to pozriet (napr. youtube) a nieco k tomu povedat, kazdy zvuk je iny, podla mna male deti skusaju kadejake hlupostii, trenuju hlas a jeho prejav, reakcie okolia, urcite je to len faza, ved je malicky.

yennn
22. feb 2012

Môj malý od pol roka "chrčí " , a to už má vyše dvoch rokov. Napodobnuje tym auto, my už to davno nevnimame ale vždy ked ho počuje niekto cudzí, tak sa po nás obzerajú, mnohých to vyrusuje 🙂 Teraz ako začína rozprávať už to ustupuje no ked je sám a tlači si autíčko alebo sa naň hrá, tak znovu.
Tiež ked sme boli malí tak ľudia riešili či sa mu nemôze ťažko dýchať...
Ale samozrejme netrufnem si tvrdiť že je to to isté u vás keďže som nepočula.

usiko
22. feb 2012

nasa malaobcas robi cudne pazvuky, lebo sa jej to paci🙂 nic v tomine podlamna nie je...dieta urobi nejaky zvuk,zapaci sa mu a tak ho robi castejsie🙂

modrofuzik11
22. feb 2012

stale. a je to velmi mile🙂

luciferkax
22. feb 2012

náš zvuky obmiena, tak razu za dva týždne vymyslí niečo nové :D jeden čas "vrčal" na každého, myslel si, že je to smiešne.. potom vyplazoval jazyk až ho z toho naťahovalo a rechtal sa, zakaždým, ked ho natiahlo (super sranda) teraz fičíme na "bbbbffffffffffffffffrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr" počas ejdla, tak pravidelne mávam zeleninové a ovocné masky na tvári 😉 😉

poleva
22. feb 2012

to čo máš za lekárku? tá ťa vie teda upokojiť ☹((
ja si myslím že to patrí k deťom 🙂) aj moji robia somariny a aj zvuky

zuzicka1982
23. feb 2012

Nas maly od 8 mes zacal vrcat. Ako keby startovalo auto 🙂 A vrci doteraz. Je to jeho sposob vyjadrovania. Tiez nam to bolo cudne ale zvykli sme si. Sice obcas trosku pobavi okolie ale ja to len upresnim,
ze si maly pradie,lebo mu je dobre 🙂

ritusuk
23. feb 2012

Nas maly obcas hika a ked ho chyti rapel, zacne vykrikovat, ale takym sposobom, ze az chrci 😀

medyna
23. feb 2012

aj u nas ju rozne zvuky bezne na programe .... ked chce na seba upozornit, tak strasne kasle, az chrci, lebo vie, ze hned pribehnem 😀 , hika, mnauka, krici, reve .... cokolvek. A velmi sa na tom bavi ...... 🙂

michala.l
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniella_vivien
24. feb 2012

moja to tiez robila, len sa hrala s hlasom

slniecko2
24. feb 2012

moj starsi syn ked sa hra s autickami tak napodobnuje sanitku az mi trha usi,alebo sa hra na MC Queena z Aut2 a zreve lebo strasi druhy traktor. Ked to necakam tak az podskocim lebo ma velmi silny hlas..jednoducho sa hra a vobec mu nenapadne ze to moze druhych rusit. 13 mesacne babatko si take veci uz vobec neuvedomuje-podla mna sa hra,ale ked si si neni ista tak chod s nim na krcne alebo logopediu.

suezana
24. feb 2012

keď som zbadala túto otázku, tak som si myslela, že toto určite založila moja sestra 😅 😅 😅 je totiž "nešťastná" že jej synček vydáva divné zvuky - híka ako somárik 😀 😀 😀 má dva mesiace a robí to od narodenia..... 🙂

kajlik18
24. feb 2012

moj ma 17mesiacov,a robi zase ako opicka este tak naspuli pusinu a robi uuuu jak opicka ale uplne.ale on to nerobi zo srandy ale to robi ked sa mu nieco nezda alebo nieco chce 😀

lucka1987
25. feb 2012

aj kamoskina dcera 11 mesacna robi " divne " zvuky... chrci, huci a aj moje 5 mescne slniecko robi divne zvuky.. nejaky zvuk objavi a bavi ho to cca tyzden a prejde zas na iny zvuk 😀

katka_katarina
21. okt 2022

@abbie prepáčte a ako to dopadlo?