Sirup Pediakid na lepšie zaspávanie

anjelik420
7. jan 2022

Môžem dať 5 mesačnej dcere sirup pediakid aby lepšie spinkala cez noc keďže sa budí a je hore aj do polnoci .už mam kúpený aj gelik na zúbky ďasná ale aj camiliu na bolesť snáď nám to pomôže.

patka06
7. jan 2022

Dieťaťu by som lieky na spanie a upokojenie určite nedávala. skôr hľadala príčinu prečo sa budí, prečo má zlý spánok a riešila to

jazula
7. jan 2022

@anjelik420 Čo na to hovorí pediatrička?

luccija
7. jan 2022

@anjelik420 sirup nepoznám, ale mne radila pediatricka, keď išli zuby z času na čas dať Nurofen

lenka2710
7. jan 2022

@anjelik420 pozerám, že pediakid som kupovala malej na chuť do jedla 😂 ale kukám, ze ich je viac druhov 😉 staršej vyšli zuby ani neviem ako a kedy, ale teraz mladši to je čistá katastrofa 🙄 nám pomohla ako tak camilia a keď sa už ozaj že nedal utíšiť nijako, tak som dala cipok nurofen, ale to bolo len raz zatiaľ! Ale bolo to len pri prvých zuboch, nedávno mu vyšli stoličky a tie bez problémov 🤷‍♀️

horalka1986
7. jan 2022

Bez odobrenia dr by som nedavala. My sme ho mali od neurologicky. Inak, ucinok nula. 🤷‍♀️

marzuz89
7. jan 2022

@anjelik420 chapem ze je pohodlnejsie narvat do dietata liek (resp nechapem), ale radsej by som hladala pricinu, preco ma taky zly spanok, a pracovala na tom, aby som jej pomohla naucit sa spinkat lepsie 🤔

nevenka
7. jan 2022

@marzuz89 po skusenpstich s 3 detmi na pricinu niekedy proste neprides a keby aj, aj tak si nemusis pomoct. Tym neobhajujem lieky, nikdy som taketo volaco detom nedala, ale proste, niekedy okolo roka mi kazde jedno obcas dokazalo byt 2-3 hodiny v noci hore. A nezaberal ani trt makovy 😆😀

marzuz89
7. jan 2022

@nevenka je to normalne a toto obdobie sa vola spankova regresia, treba len na nu spravne reagovat, akokolvek tazke to je. Mam skusenosti a skusenosti 🤣 Naozaj, pricina zvacsa je, je logicka a da sa odstranit, len treba vytrvalost a systematickost. Dlhonocne skusenosti zo mna vravia 🤣😉

anjelik420
autor
7. jan 2022

@marzuz89 viete poradiť čo by zabralo na lepší spánok keď doteraz problém sme nemali spinkaka celú noc to len posledný mesiac sa nám takto budi a je hore aj do polnoci

horalka1986
7. jan 2022

@anjelik420 skusala si cbd? U nas jedina moznost, ale moja ma aj diagnozu, no kvapky od neuro odobrene.

martinastaj
7. jan 2022

@horalka1986 dobrý večer, môžem poprosiť, ktoré alebo odkiaľ Cbd, ja potrebujem pre syna, len neviem vybrať z toho množstva, ktoré je ponúkané, ďakujem srdečne 🙂

horalka1986
7. jan 2022

@martinastaj neporadim tak uplne, lebo máme cbd z konopnej farmy Liptov a aj ked zabera, nie tak ako by bolo potrebne. Chystam sa vymenit. Cbdshop.cz mi teraz poradil brat ze odtial berie tak idem vyskusat. Ale vo vseobecnosti som s cbd velmi spokojna, lebo to co sa u nas dialo pred tym ako ho mala zacala uzivat neprajem fakt nikomu.

vitriolka
7. jan 2022

@horalka1986 Ty koza! ona ma 5-mesacne dieta a ty jej radis cbd? hoc aj odobrene od neurologa…sorry ale to je uz moc aj na mna. ty ho asi nedavas tak malemu babatku, ze? a davkovanie si si predpokladam tiez studovala na medscape, ze? jdu blejt

horalka1986
7. jan 2022

@vitriolka neviem ci si si vsimla, ale na kazdu radu pisem ODOBRENE OD DOKTORA. Takze to koza si vyprosim. Tak sa bav doma s manzelom, ked ti takato komunikacia pride ok nie so mnou. Dakujem.

marzuz89
8. jan 2022

@anjelik420 v 4m cca prichadza prva regresia spanku, spanok sa uplne zmeni, to by sedelo. Dalsia bude, ked sa nauci sama pretacat na brusko a bude to trenovat v postielke v noci a potom sa jedovat a budit. Vela uz v tomto veku zalezi na sposobe zaspinkavania, ako dlhe ma bdele okna cez den, ake aktivity robite posledne 2 hodinky pred nocnym spanim.

A velmi vela zalezi, co robite v noci, ked nemoze spinkat. To je klucove.

martinastaj
8. jan 2022

@horalka1986 ďakujem, skúsim pozrieť ten e-shop, všetko dobré 🙂

nikkas
15. jan 2022

@horalka1986 ahoj prpsiim ta co mala vystrajala?nas ma zachvaty hnevu a hyperaktivny pomohlo ti cbd??

horalka1986
15. jan 2022

@nikkas este stale vystraja. Kazdu nic. Nasa ma diagnostikovaneho pavora. Spankovy des a z toho zachvatu nam vacsinou ide do afektu a odpadava. Aj saturacia jej klesa. Cele zle. Na pavora su len nejake oblbovaky, takze sme sa rozhodli vyskusat to cbd a je to lepsie. Nie super, ale tak o polovičku lepsie. Inac, bezne ho uzivaju deti ktore maju nejake poruchy.

nikkas
15. jan 2022

@horalka1986 dik ti za info prosim ta a ako aplikujes to cbd? ako to pomaha? konkretne ktory cbd odkial? ma to aj nejake vedlajsie ucinky? dik krasne

horalka1986
15. jan 2022

@nikkas davam jej 2 kvapky vzdy pred spanim. Beriem od konopnej farmy liptov, ale momentalne sa pozeram po inej znacke, len chcem aby dobrala toto, lebo predsa len, je to dost drahe...a vedlajsie ucinky som si ziadne nevsimla. Berie to asi 3 mesiace.

denda007
15. jan 2022

Používali sme ho, ale nemalo to podľa mňa moc účinok 🙂

mtn112233
14. aug 2022

@anjelik420 nám na kludnejsi spanok pri zubkoch pomohli jedine viburcol čipky.. je to homeopatikum podobne ako camilia.. noc predtým sme nespali doktorka mi poradila tieto čipky a hneď po prvom použití v noci som malého kontrolovala či vôbec dýcha keď sa nebudi a neplače 🙂

majla87
14. aug 2022

@horalka1986 ahoj, mozem sa ta opytat, moj ma uplne presne to iste- nocne desy, ktore presne idu do afektu a kazdu noc 😢 nepovedala vam dr ci to vekom prejde? Nam vsade vraveli ze to okolo 2r prejde a stale nic a uz ma 2,5r.

horalka1986
15. aug 2022

@majla87 u nas to v 2 rokoch len zacalo gradovat. Ten sirup uz nepouzivame. Vobec nezaberal. Dr nam nasadila melatonin, z ktoreho je behom 5 minut uplne ko a k tomu ma cbd kvapky. O mesiac ma 4 roky a je to o dost lepsie ako kedysi. Su noci, kedy sice nespi, ale aspon nema ani jeden zachvat.

majla87
15. aug 2022

@horalka1986 dakujem za odpoved 😔 vyzera to u nas na velmi podobny scenar

nikkas
15. aug 2022

@horalka1986 ajoj prosim ta ktore cbd kvapky poyluzivas ako davkujes a zaberaju?

horalka1986
15. aug 2022

@nikkas uz pol roka mame z cbdshop.cz
Mame priamo na spanok, cize je to kombinacia cbd, cbn a levandule 5%. Davam 2 kvapky.

pangel
21. dec 2022

@patka06 to niesu lieky🤦🏽‍♀️ je to sirup na bylinnej baze ktory sa moze dlhodobo pouzivat ziadne lieky su tam neni

mia2906
1. máj 2023

@anjelik420
@pangel ahojte, pomohol vam ten pediakid na spanie ? 🙂