Skúsenosti s Biofeedbackom pri ADHD

nikaap
23. sep 2020

Ahojte , máte niektorá skusenost s biofeedbackom pri ADHD, oneskorenom vývine reči , poruchy senzorickej integrácie?? Väčšinou čo som čítala aj negatívne recenzie tak to boli mamičky s autistami alebo inými ťažko ovplyvnitelnymi diagnózami. Tak by ma zaujimalo či vie pomôcť pri ADHD alebo celkovo pri pomalom zreni mozgu. Moja malá ma 5 rokov. ☺️

sara07
23. sep 2020

ked si toho naštuduješ viac
v nemecku sa doporučuje až od 10 rokov a aspon 100 sedení aby to malo efekt
inak princíp je taký že dieta sleduje obrazovku , pribeh, ked stratí pozornost pristroj vyšle maličky elektrošok, vlnu skorej a vrati pozornost kam treba
za mna vyhodené prachy
to isté máš, ten isty systém principu ale na prirodzenje báze
napr hypoterapia, ak strati pozornost mozog sám vyšle signál aby nespadlo
to isté napr pri potapani, plavani učení sa , ten isty systém dávaj pozor lebo sa napiješ vody
zrejme skupinové cvičenie pre adhd moc nesedia , tak skusila by som individuálny trening, čiže 1 trener a tvoje dieta
ale na cvičenie pozornosti lezecká clona, po obrubníku chôdza

1ivanka1
23. sep 2020

@sara07 fuha no ani prijemne to neznie..a ze to tu a v cr tak odporucaju dost

sara07
23. sep 2020

@1ivanka1 ked budem vlastnit ten prístroj alebo ako mudr dostanem niečo za doporučeného klienta tiež ti napíšem a poviem odu
však keby to bola taká pecka tak by to predsa preplacala poistovna alebo sčasti aspon je to roky na trhu

1ivanka1
23. sep 2020

@sara07 vies co no tak co sa tyka poustovni tam by som to tak az netvrdila..moc sa nepretrhaju s tymi platbami

nikaap
autor
24. sep 2020

@sara07 ja som o Tom čítala na nete že načo to je a k čomu to môže pomôcť ... Ale niektoré recenzie ma odrádzajú .... Ale aj veľa mamičiek bolo spokojných pretože pracovali s dieťaťom aj doma ... By mi to pomohlo aby rýchlejšie dozrieval mozog , keďže moja malá je trošku pozadu .. len furt rozmýšľam či do toho ísť alebo nie , lebo už som skúšala všetko aby napredovala ...

sara07
24. sep 2020

@nikaap na dozrievanie mozgu je najlepšie vitamín B a doma makat na hrubej alebo jemnej motorike , mozog je sval musí sa cvičit

stellac
2. jún 2021

@nikaap skusili ste nakoniec?

nikaap
autor
15. jún 2021

@stellac nie ešte, pretože máme kombinované terapie tak mi ešte neuro/biofeedback neodporúčali 🙂