Skúsenosti s Vermoxom u dieťaťa

monn77
7. apr 2017

aké máte skusenosti s VERMOXOM zabral? dcera mala uzivanie 2 tablety denne po 3 dni. dala jej to nefrologicka, mala problemy s cikaním, (všetky vyšetrenia moču mala negativne- mala nutkanie na močenie, ) po uzívaní Vermoxu je to okamžite prestalo, chodila cikať normálne a teraz asi 8 dni po užívnani nanovo ráno uz jej išlo tažko cikať, musi sa na to sustrediť...máte skusenosti, či vermox parazity zniči, alebo zostávaju vajícka a treba preliečenie?

zvedava29
7. apr 2017

ahojky, my máme s vermoxom dobre skúsenosti, ale liečbu treba tuším po 3 týždňoch opakovať, aby sa zničili všetky vajíčka, všetku bielizeň oprať na 60 stupňov.😉

majulino
7. apr 2017

Neviem koľko má dcéra rokov, skús sa v lekárni opýtať či môže Vermophyt, je to byinkova kapsula, tiež na parazity, berie sa dlhšie ale nám účinkovala lepšie ako vermox

monn77
autor
7. apr 2017

@majulino dcera bude mať 6 rokov...a zabralo to na prvý krát?

majulino
7. apr 2017

@monn77 ano, brali myslim, ze 5 dni 2,5 rocna a 4,5 rocny. odvtedy mame pokoj, ale zase som s nimi prestala chodit na pieskoviska a ako vyssie pisali vyprat na vyssich teplotach vsetko plus ja som aj sedacky a matrace preistotu parnym cisticom prebehla a nastriekala sanytolom

evulka23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz